Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy a baba ennyit...

Normális hogy a baba ennyit alszik?

Figyelt kérdés

Egy hetes teljesen egészséges újszülött átalussza kb az egész éjszakát. (értsd: 5-6 órát). ez elmúlt két éjszaka fordult elő. Felkeltettük, mert aggódtunk.

A két éves bátyja is jó alvó volt mindig is, de azért nem ennyire. Szerintetek hagyhatjuk aludni és örüljünk a szerencsénknek, vagy keltsük mindenképpen éjjel?

Komoly válaszokat légyszíves! :) köszi



2020. szept. 14. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Verd a fenekedet a földhöz örömödben!

Más anyuka éveket adna az életéből, ha ilyen babája lenne!

De komolyan!

2020. szept. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 HaEv ***** válasza:
71%

Kedves Kérdező!

Ha legközelebb megy hozzátok a védőnő, mindenképp kérdezd meg, hiszen ő a szakember.

Viszont sokan nagyon szívesen cserélnének veletek, hogy csak néhány éjszakát végig aludhassanak. :)

Ne csináljatok gondot abból, ami pont nem az. :) Jaja, hagyjátok aludni és örüljetek a szerencséteknek.

2020. szept. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha este jól lakik, akkor ez a természetes. Ne keltsétek, ne szoktasd rá a felkelésekre. Örülj, hogy ilyen jó alvó. Felesleges a védőnőt kérdezni.
2020. szept. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is átaludtam az éjszakát, legalábbis anya elmondása alapján. És mivel második gyerek voltam, és a nővérem éjszakai bagoly volt, így miattam aggódtak, hogy nincs e valami bajom.


De így utólag jelzem hogy nincs semmi. Viszont piszok nehezen bírok reggel felkelni...Visszavezethető?! :D :D

2020. szept. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget, és a válaszokat! Védőnő válasza is az volt, hogy súly alapján ez nem lehet baj, de gondoltam, azért még több véleményt is kikérdezek. Köszönöm szépen mindenkinek mégegyszer! :)
2020. szept. 14. 16:11
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A fiam is jó alvó volt kisbaba korától, a kórházban is alig bírtam felkelteni a kötelező 3 óránkénti szoptatásra.

Itthon már nem keltegettük, hanem hagytuk a saját tempójában aludni. Ha jól emlékszem, 2x5-6 órás etapban a aludta végig az éjszakát. Sajnos 3-4 éves kora körül kinőtte és azóta is küzdünk az alvással/felkeléssel.

2020. szept. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem sarga,akkor ne keltsd. Nekem a h.o. kifejezettem megtiltotta :)
2020. szept. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!