Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor mondta ki az első szót...

Mikor mondta ki az első szót és mi volt az?

Figyelt kérdés
Arra gondolok amikor már tudja mire mondja. Az én fiam 10 hónapos dumál össze vissza baba nyelven,érthetetlenül,utánozni sem tudnám. Egyedül értelmes szó amit mond az a mama,de inkább így hogy mammmma. De még nem köti a mamához csak mondja ha kell ha nem. Vezetek egy baba naplót,abba van ilyen hogy mi volt az első szava. Írjam bele a mamát? Vagy majd csak azt amit tud is már mihez kötni? Amit tudatosan mond ki.

2020. szept. 15. 14:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
13 hónapos, nemrég mama kicsikarta belőle, hogy mondja nekem, hogy anya. Teljesen érthetően mondta, látszott, hogy tudja mit jelent. De magától azóta se mondott semmit. Szerintem ő későn kezd majd beszélni.
2020. szept. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
10 hónapos volt, és a cici volt az első szó 🙈😂
2020. szept. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Első tudatos szava az Igor volt. Kiment rámutatott a kutyánkra, és mondta a nevét, hogy Igor.

11 hónapos volt akkor.

Előtte mondott már ilyen mamammaa meg ilyeneket, de én azt nem vettem annak.

2020. szept. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

3 éves szülinapja előtt 2 hónappal szólalt meg. (anya, lámpa)

Előtte hónapban még ciklizált. Megkésett beszédfejlődésű kislány.

2020. szept. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!