Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 babám kapja a d vitamint...

2,5 babám kapja a d vitamint minden nap, viszont c vitamint nem! Az első gyerekemnel kötelező volt adni a cebion cseppet! Szerintetek adjak cebiont is? Most nem mondta a dr nő hogy kell e vagy sem.

Figyelt kérdés

2016. okt. 6. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyik gyereknél sem volt kötelező a Cebion csepp, és nem is került szóba (max. magamtól adom, ha épp náthásak).
2016. okt. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Baja nem lesz tőle ha kap

Az első baba az elejétől kapta, a második nem.

2016. okt. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem mondtak ilyesmit. D vitamint és havi 1x konakiont kellett adni. Én most adok cebiont, mert kicsit beteg lett. 10 hós
2016. okt. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Soha nem volt kötelező adni, ilyenre soha senki nem kötelezhetett.
2016. okt. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

c vitamint csak kúra szerűen szokás adni, huzamosan nem jó, pláne d vitamin mellett, mert segíti annak felszívódását és az nem ürül a szervezetből, hanem raktározódik, és nem jó ha felhalmazodás lesz belőle.


olyan nincs (legalábbis napjainkban)hogy kötelező lenne a c vitamin, ugyanis ez az a vitamin, ami szinte mindenben benne van

2016. okt. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem most, hanem 8 éve kérdezte minden tanácsadáson Hogy ugye adom a cebiont is! Azért gondoltam hogy kötelező! Köszönöm a válaszokat, egyébként. En is ugy gondolom hogy a tapszer en anyatejben bent van minden.
2016. okt. 7. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!