Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit eszik egy alkalommal...

Mennyit eszik egy alkalommal 2-3 hós babátok? Hányszor eszik egy nap?

Figyelt kérdés
Mekkora most és mennyivel született?
2010. aug. 7. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Kislányom a héten lesz 3 hónapos! 4x vagy 5x eszik,alkalmanként 150 ml tápszert. Na majd itt kapok a fejemre,de én elkezdtem kóstoltatni vele a gyümiket. A délelőtti evés előtt kap egyenlőre egy pár kanállal,vagy amennyit szívesen megeszik. Eszik már almát,őszibarackot,banánt.

2950gr al született,tegnap este volt 5500gr!

Ti?

2010. aug. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Na mintha én irtam volna az első választ:-))Az én lányom holnap lesz 3 hónapos,általában 6szor eszik,változó,van hogy 120,van hogy 160 ml-t.Keveset szopik sajnos,nincs sok tejem,igy a nagyja tápszer amit kap.3000gr volt mikor megszületett,most 5600gr.Pár napja adom én is neki az alma levét,pár kiskanállal lecsúszik neki,úgy néz ki ízlik neki:-)Megkérdezhetem az első válaszolót hogy a banánt és a barackot hogy adja a babának?Köszi.
2010. aug. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, mi vasárnap leszünk 12 hetesek, 3300 gr volt a születési súly, most 5180 gr.

Nappal 3 óránként eszik 60-90 gr között, éjjel egy etetés kimarad, ja és éjjel nem szoktam már a mérlegeléssel piszkálni.

2010. aug. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12 hetes. Ötször szopik egy nap, az első 2 alkalommal 200 körül, háromszor 150 körül. Tehát a nap végére kb. 850 g jön ki. 3700 g volt születésekor, most 5700 g.
2010. aug. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok...bocs,hogy csak most írok(bocsi kedves kérdező a külön válaszért)Először üvegest adtam,mert biztonságosabbnak éreztem:-) Különben a banánt lekaparom,vagy turmixolom,a barackot pedig szitán szoktam préselni levének,vagy ezt is turmixolom..
2010. aug. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!