Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19-én 3-hónapos lesz a kislány...

19-én 3-hónapos lesz a kislányom! Ő eléggé hasfájós volt,1,5hónapos koráig, még most is de már hál istennek nem annyira! Ő tápszert eszik, mert nem volt tejem! 3hónapos kortól milyen bébikaját adhatok neki? Vagy bébi italt? És 1-nap hányszor?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
3 hónaposan még semmit! Bőven elég lesz, ha 4 hónaposan kap először bármi mást, mint a tápszer! A szervezetének még érnie kell, hogy fel tudja dolgozni a szilárd ételeket.
2010. aug. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3 hósan ne adj neki semmit, még 4 hós is korai, inkább 5 hósan. de ha adsz, úgyis visszalátod majd a kakiban a kaját, amit adtál, és akkor nincs felkészülve a szervezete erre, tök felesleges.

délelőtt adjál neki minden új ételt, mert ha allergiás valamire, az délutánra-estére kiderül. az első új falatok 3 kanál, másnap 10 kanál, 3. nap amennyit bír.

első ételek: alma, répa, őszibarack, sütőtök, cékla, gesztenye, gluténmentes rizs-kukorica, burgonya (ezek 7 hóig vannak)

én szopi után adom neki mindig. 5 hósan kezdtem, most 7 hós, most vezetem be a húst.

ja, most olvasom még1x, hogy tápszeres, akkor 4 hósan adhatsz neki (szopinál kb 5-6 hósan kell)

2010. aug. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lemaradt, hogy 7 hóig csak napi egyszer kell adni (de tápszereseknél, lehet hogy többet lehet, viszont 1-2 hónapig szerintem csak egyszer adj, meg kell szoknia az új ízvilágot:))
2010. aug. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyelőre maradjon a tápi. Leghamarabb 4 hónaposan kezdj el vele kóstoltatni. Először esetleg almalevet, baracklevet. Próbálj fagyasztani az idénygyümölcsökből most, hogy tudj majd neki ezekből adni.

(a hál Istennek egyébként szerintem nagy betűvel írandó)

2010. aug. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!