Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos múlt a kislányom!...

3 hónapos múlt a kislányom! Adhatok e neki bébikaját amin azt írja, hogy 4 hónapos kortól? Az idősebbek szerint adhatok nyugodtan, régen is adtak a babáknak 3 hónaposan szinte mindent és nem lett semmi bajuk!

Figyelt kérdés
2010. márc. 9. 14:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Anyatejes?

Mert akkor még nem nagyon kéne...

Először amúgyis almával, barackkal, sütőtökkel kezjük a hozzátáplálást, nem mindjárt komplett üveges bébiétellel!!!

Hallgass a védőnőre és a gyerekorvosra, ne a "régi öregekre", akik már nekem is mondták, hogy száraz kiflicsücsköt adjak a 2 hónapos babámnak, mert nyálzik és jön a foga...

2010. márc. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Hát igen, csak azóta változott a világ és minden tele van mindenféle vacak vegyszerrel, ami biztos, hogy nem tesz jót egy picike szervezetnek. Én megvártam bőven a 4 hónapot, mert tápszeres, de pl. rokonomék már mandarint is adtak a picinek 3 hónaposan, pedig köztudottan nem szabad még félévesen sem nagyon...
2010. márc. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Igy van, inkabb kezd pici almalevel - friss almabol termeszetesen, de azt is csak nagyon picit az elso honapban, hogy csak szokja. Aztan mar negy honaposan lehet grizt is, de csak nagyon higat. Nekem is mindenki azt mondta hogy adhatok mar neki mindent, de en megvartam legalabb a negy honapot. Akkor is csak azert kezdem nyugodt szivvel a hozzataplalast, mert a vedono is ezt javasolta, az en babam negy honaposan mar 8.66kg volt, es sovarogva nezte a kajat amikor ettunk. Szerintem vard meg a 4 honapot! Max otthon keszitett fris gyumolcspepet adj neki!

6 honapos baba anyukaja

2010. márc. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Igen anyatejes,de bio babakajcsit vettem neki és sütőtököset!Amúgy nem egy egész üveggel akarok neki adni csak kóstoltatni!A szüleim nekem is adtak kenyeret egy kis kapart szalonnával és semmi bajom,pedig 3 hónapos voltam!
2010. márc. 9. 14:40
 5/22 A kérdező kommentje:
Szerintetek az alma leve nem csinál savat a babának????????
2010. márc. 9. 14:42
 6/22 anonim ***** válasza:

Én nem kockáztatnék a helyedben.Attól,hogy neked nem lett bajod(vagy csak nem tudsz róla)az még nem garancia,hogy a babádnak sem lesz.Nem véletlenül korhatárosak a bébiételek sem.

Attól,hogy kivárod az időt,attól még nem lesz rossz evő a babád.

2010. márc. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nekem,felnőtt lévén savat csinál,akkor szerinted egy babának?Az én babám még most is visszabüfizi az almalevet,pedig már 7 hónapos.
2010. márc. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Utolsónak!Szerinted ha bajom lett volna nem tudnék róla?Neked ha bajod van nem tudsz róla?Ez érdekes!Amúgy meg a túlzott féltésből szerintem nagyobb baja lehet a babának,mint egy két falat kóstolótol!
2010. márc. 9. 14:49
 9/22 A kérdező kommentje:
Az előzőt a 14:47-nek írtam! Amúgy azért kérdeztem én is az almát,mert mindenki azt mondja,hogy próbáljam először azzal!Szerintem viszont ez a butaság!
2010. márc. 9. 14:52
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem 14:47 hanem 14:46 bocsi!
2010. márc. 9. 14:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!