Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt Anyukák, ez nem...

Tapasztalt Anyukák, ez nem baj, ugye? Részletek lent!

Figyelt kérdés

Kislányomnak tegnap láza volt, kapott is kúpot délután. Este fürdés előtt nem volt, ezért éjszakára már nem kapott. Reggel 8-kor evett tápot, azóta megint alszik, tehát gyakorlatilag tegnap este 10 óra óta. Ez nem baj? 11 hónapos, még soha nem volt beteg, ezért fogalmam sincs, hogy normális-e? Néztem a halántékát, de abszolút nem meleg. Ugye jól gondolom, hogy ne keltsem fel? Lszi írjatok, ha mégsem normális, mert azért aggódom!!!

(állítólag én is ilyen voltam, képes voltam betegen 3 napig is aludni, aztán persze bepótoltam mindent)


2010. aug. 7. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia szerintem ne keltsd fel, nézd hogy nem verejtékezik-e, nincs-e láza, normálisan lélegzik stb. Ha kapott valamilyen gyógyszert az is nyomhatja szegényt, hagyd pihenni! De azért persze folyadékpótlás menjen!
2010. aug. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


szerintem se keltsd fel, nézd a kis homlokát, az arcát, nem piros-e?

Ha felkel, akkor lázmérés.Ha nincs láz, valószínű még a gyóygszer hatása,- ha van még, akkor bezony attól fáradékony..

Mellesleg én is olyan "beteg" voltam/vagyok; hogy a pihenés, alvás mindennél többet ér.

2010. aug. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2010. aug. 7. 11:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Most alussza ki a betegséget, hagyd aludni.
2010. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!