Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Decemberi születésű kisbabát...

Decemberi születésű kisbabát mikor és miben vittetek sétálni először ?

Figyelt kérdés
Kb 5 fokos időre számítunk , szeretném minél előbb vinni sétálni , persze amikorar biztonságos neki , miután a lakásban szoktattuk. Tényleg várni kell akár 6 hétig is ?
2020. szept. 25. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
December 14-én született, kb egy hétig nem vittem ki, de ablak természetesen volt nyitvs, fokozatosan, szerintem 2 hetesen az udvarra már kivittük. Meleg fulet védő negkötős sapka, hosszu ujjú vastagabb anyagú body, nadrag, zokni, overall vagy bundazsák, takaró.. Azt hiszem igy vittem az első időkben.
2020. szept. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Négy naposan már sétáltattam - akkor mentünk haza.

5 fokban téli bundazsákba csomagolni enyhén szólva túlzás, böven elég vastagabb rugdalózó meg egy pléd.

Tudom, sokan elkezdik, hogy ez kevés, de itt, ahol élek, senkinek eszébe sem jut olyan, hogy a gyerek nem bírja a szabad levegöt szoktatás nélkül, vagy hogy agyon kell öltöztetni, mert kicsi - viszont itt jóformán ismeretlen a "megfázott gyerek" - és az enyémek sem voltak még csak náthásak sem.

2020. szept. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Hazavitel után másnapján.
2020. szept. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
8-án született, 12-én jöttünk haza, 13-án màr sétáltunk. 😊
2020. szept. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Novemberben szuletett ugyan, de kb. 5 fokos hidegben, ambulans szules volt, mar aznap otthon voltunk vele. Masnap mar vinni kellett ki, mert egy kicsit besargult, es rogton fel -1 oras setakra vitte a ferjem emiatt szinte minden nap. Rovidujju body+hosszuujju rugi+vastag pamut overal egy teli vastag bundazsakba tette igy a babakocsi teljesen dontott sport reszebe (tehat nem volt meg pluszban mozes is, ha az is van, akkor figyelni kell, hogy ne melegedjen be, akkor egy vastag, rendes overalt adnek ra+meleg takarot).
2020. szept. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!