Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Decemberi születésű gyereket...

Decemberi születésű gyereket mikor íratsz be az oviba, ha egyébként jár bölcsibe? Három éves kora előtt, szeptemberben? Épp három évesen, a nevelési év közben? Vagy következő szeptemberben? Az ovinkban bármelyik verzió megoldható.

Figyelt kérdés
2015. aug. 30. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb ilyen esetben végig vinni bölcsiben még azt a tanévet.

Egy dajka.

2015. aug. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2015. aug. 30. 17:11
 3/10 anonim ***** válasza:

A mi ovinkban pont ezért van mini csoport, ahová a bölcsiben végzett, de még nem oviskorú gyerekek járnak, így nem kell 2x járni egy csoportot sem.

A kolléganőmnek okt-i a gyereke, őt a születésnapja után rögtön beveszi az ovi, addig bölcsis.

2015. aug. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Ez jól hangzik. Nálunk vegyes csoportok vannak, talán ezért is lenne célszerű megvárni a következő évet. De közben meg Félek, hogy a bölcsiben"unatkozni" fog.
2015. aug. 30. 19:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Unatkozni? Egy alig 3 éves?
2015. aug. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Decemberi gyereket már nem vinnék oviba csak következő év szeptemberében.
2015. aug. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én vitem kisebbik fiamat januártol oviba ,mert 2,5 évesen beíratuk felveték igy mehetet oviba .
2015. aug. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És nem bántad meg utolsó válaszadó? Milyen korú gyerekekkel volt együtt?
2015. aug. 31. 20:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem vinném decemberben oviba, hanem csak szeptemberben. Kislányom májusi születésű, majdnem 3 és fél éves volt, mikor tavaly szeptemberben elkezdte az ovit. Csoportjába jöttek olyan gyerekek, akik november-januárban töltötték a 3-at. Na, most ma reggel az egyik ilyen pici kis fiúcska, aki jövőre lesz 4 éves, de elkezdették vele az ovit már idén januárban, szegényke ott sírt a csoport előtt, hogy az apja elmegy. Szerintem neki is elég lett volna, ha csak most szeptemberben kezdi az ovit, nem januárban, akkor is igen nehezen szokta meg.
2015. szept. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Novemberi gyerekemet most szeptembertől vittem oviba. Szerintem jó döntés volt, a bölcsit már 'kinőtte', a kicsik mellett unatkozott, ezt szereti.
2015. szept. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!