Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is sokszor érzi úgy, hogy...

Más is sokszor érzi úgy, hogy mire felnő a gyereke, őt már majd a zárt osztályon kell látogatni?

Figyelt kérdés
Nem bírom. Folyton beteg a 16 hónapos lányom, január óta alig volt olyan hét, hogy ne lett volna baja. Most is éjjel 39,2 volt, kicsit piros a torka. Ilyenkor mindig Oscilococcinumot és Homeovoxot kell neki felváltva adni. Eddig egész jól ment, de most nem akarja sehogy. Csőrös pohárból nem felel meg, ha leveszem a tetejét, akkor előrehajtott fejjel akar inni, nem hajlandó hátrahajtani. A kanálból nem kell, most a Nurofen szirup fecskendőjével próbálkoztam, de folyik ki a szájából. Mint aki képtelen nyelni, pedig tud, mert a sima teáját issza, meg a kölesgolyó is megy, tehát nem a nyeléssel van baja. Egyszerűen megőrülök. Hogy adjam be a gyógyszert?
2010. aug. 7. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem tudok segíteni, az enyém még csak 6 hónapos, de én is zárt osztályon fogom ünnepelni az érettségijét az tuti!!!

ja és valószínűleg addigra gerincbeteg leszek csípőprotkóval, mert már 8 kg és jön a foga, cipelteti magát egész nap, sehol, semmi, sehogyan nem jó, cici nem kell, kaja a falra prüszkölve, minden csupa nyál... és még front is van...

maximálisan megértelek!

2010. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod egy falat valamibe, amit nagyon szeret, belekeverni gyogyszeret?

Ha hiszitek, ha nem, hamar fel fognak noni, es elvezni fogod az eletet, szabadon, elmezavar nelkul. Sot meg sirankozni is fogsz, hogy "milyen hamar elmult a bebikor".

2010. aug. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én hol poénból, hol teljesen komolyan közlöm ezt a tényt a férjemmel és 3 gyerekemmel. Mindig történik valami, nyelvelharapás, fáról esés, 'fogas' baleset, darázscsípés...De szerintem ez mindenhol így van, hogy zajlik az élet. Néha poénosabban fogom fel, mert alapvetően én nagyon túlféltem a gyerekeket, mégis mindig van valami, amiről azt hinném, ez velünk nem történhet meg...


Pici kávéskanállal próbálkozz esetleg.

2010. aug. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%

sose éreztem még ilyet.

bár az idei év ezzel a hülye időjárással nagyon megvisel engem is mert ezáltal nagyon hisztis és tudjuk hogy nem a jelleme ilyen ...

igy kicsit könnyebb elviselni.


Nem szólt a doki semmit, nem az immunrendszere gyenge?

2010. aug. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ÁÁÁ,nem,édesanyám is kibírta,elég jól,pedig nem egyszer akartam meghalni kisbaba koromban.És nekem nem csak torokgyulladásom volt........
2010. aug. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de az immunrendszere gyenge, nagyon alacsony a neutrofil szintje, ami egy védekező fehérje. 2-3 éves korra kinőhető, de addig ez lesz végig!? Kicsit kiborító, bár tudom, hogy ez csak egy állapot, vannak tényleg beteg gyerekek is. Amikor ezzel szembesülök, hálát adok az égnek, hogy az én lányom "csak" ennyire beteges.
2010. aug. 7. 16:34
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia.Mi egy mandulla gyulladás után kaptunk immunerősítő gyógyszert 1hónapon keresztül kell adnom 2szer felet.

Isoprinose a neve.Esetleg kérdezz rá a dokidnál.

Az én lányom is 16hónapos.Szereti a Cebion cseppet,amit vitaminnak hivunk.Mikor mást adok neki,mondom,hogy itt a vitamin és megissza.Nurofenes fecskendővel akkor adom ha már végképp nem megy.Azt gyorsan egy határozott mozdulattam benyomom.

2010. aug. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne érts félre, de nem értem, hogy miért homeopátiás cuccokat adsz neki. Azt írtad, ilyenkor mindig ezeket KELL neki adni... Lehet hogy ráunt már az ízére!?

Ha homeopata cucccokat adsz neki, esetleg próbáld ki a Stodal szirupot. Piros, fájó torokra nagyon jó!

Szívószállal tud inni? A kedvenc teájába is bele tudod keverni. Főleg, hogy a golyók oldódnak a teában is:D

2010. aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Utánanézek ennek az immunerősítőnek, és megbeszélem a doktornővel. Valami muszáj, mert ha most nyáron mindig belázasodik, akkor mi lesz télen!? Illetve tudom, mert 1 télen már túl vagyunk.


Szívószál csak rendes nagy van itthon, annak csak a kanyarig tudja szívni. Majd holnap megpróbálok venni rövidebbet, ami a kisdobozosokon van, hogy azzal mire jut.

2010. aug. 8. 08:31
 10/11 A kérdező kommentje:
a dokink homeopátia párti, amit nem bánok, de néha "vágyódnék" valami normális gyógyszerre is, hátha az gyorsabban hat. Bár nem biztos.
2010. aug. 8. 08:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!