Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora méretű ruhát vegyek...

Mekkora méretű ruhát vegyek egy újszülöttnek?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy ez attól függ hogy hány killós,és milyen hosszú,de ezt előre nem tudom.
2010. aug. 7. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp legyen 56-os, én elkövettem azt a hibát, hogy nem vettem mert azt hittem nagy lesz a baba. Erre fő 50 cm és 3 kg lett. Szegényre nem volt semmi ruhám ami jó lett volna rá, el kellett mennem venni neki. Sőt még az 56-os is nagy volt rá. Igaz sokat számit hogy hol veszed. Mert most is van olyan 56-osunk, hogy nagyobb mint a 62-es.
2010. aug. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
50-es nem igazán kell, azt leginkább a koraszülött/kicsi babák tudják kihasználni. Legyen mindenből (időszaknak megfelelően) 56-os ruhád és néhány 62-es is. Inkább picit nagyobb legyen rá a ruha, mint kicsi és kényelmetlen :)
2010. aug. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 7. 15:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3db 56-ost vettem, 12db 62-es rugit,a 62-esnél fel kellett hajtani az ujját, első hónapban utánna belenőtt, 4 hónapos koráig hordta őket.

Most is inkább nagyot veszek, nadrágot felső ujját felhajtom, és így jobban kihasználjuk a ruhákat, nem kell 3-4 havonta újat venni, 6-7-8 hónapig jó, mert ha kinövi a ruhákat 25 ezer egy új ruhatár!

Lányom van, tavaly nyári 6-9 hós ruhája ami akkor ért térdig most jó neki tunikának felsőnek!

2010. aug. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 54cm-vel születet, de olyan kis vékonyka volt, hogy az ajándékba kapott 50es ruhákat hordtuk hetekig. 56osat mindenképp vegyél!
2010. aug. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3700 al és 58 centivel született a lányom és 6 hetes koráig 56-os ruhákat hordott.
2010. aug. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!