Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már gyakorló anyucik! Mekkora...

Már gyakorló anyucik! Mekkora méretű sapit és zoknit kell venni egy újszülöttnek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nem mindenhol találok úgy, hogy pl:0-3 hóig. Mekkora a lábmérete egy pindurkának? És sapkából hanyast vegyek?
2009. aug. 17. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Az újszülötteknek még nincs sapi vagy lábméret! Ha nem találsz olyat, hogy 0 vagy 0-3ig, akkor olyat keress, hogy newborn/újszülött. A méretezett sapik, zoknik a nagyobb babáknak vannak.
2009. aug. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ha a zokni amire az van írva 0-3ig a lábszárát is rendesen befedi. Nekik iylen pici, és tényleg, az nem is láb, hanem valami kis aranyos valami:) A sapi gond, nekem az egy napos manóm lepiszkálta a sapit a fejéről, egy ujjam sok, hogy megszámoljam hányszor volt a fején, nem akarta megfolytani magát vele stbstbstb...
2009. aug. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk az újszülött sapi kicsi volt, a szülésnél a fejecske egy kicsit eldeformálódik és ilyen kis csúcsos lesz, úgyhogy vennem kellett másikat, a kórházban árult egy takarítónő vagy kicsoda és rámértem a fejére, hogy legyen mibe hazavinni.

Vehetsz nagyobbat is, ezzel csak ezt akartam írni.

A KenguruKid-ben úgy van méretezve, mint a ruhák.

50, 56 stb.

2009. aug. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Zokniból újszülöttnek a 0-0-ás jo!Sapit nehezebb,de ott is keresd az ujszülött méretet
2009. aug. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2009. aug. 18. 08:30
 6/6 anonim ***** válasza:
ja,és sapiból kötőset,vékony pamutot.
2009. aug. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!