Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kulfoldi anyukak?! Megosztanat...

Kulfoldi anyukak?! Megosztanatok Velem a tapasztalatokat?

Figyelt kérdés

Milyen surun latogattok haza?Hogy erzi magat Magyarorszagon a baba?Tanitjatok magyarul?Otthon milyen nyelven beszeltek?

Barmi ezzel kapcsolatos tortenetet szivesen fogadok.


2010. aug. 7. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
A fiam decemberben lesz 4 éves. 1 éve költöztünk Angliába, még nem voltunk otthon. Itthon magyarul beszélünk.
2010. aug. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 4 éve,párom 9 éve élünk Olaszországban. Itt dolgoztunk,terhes lettem,és úgy döntöttünk,hogy maradunk. Kislányunk tegnap elött volt 1 éves. Itthon magyarul beszélünk,néha mondókázok vele németül (Dél Tirolban mindenki németül beszél),itt fog bölcsibe és oviba is járni,szeretném,ha megtanulná a nyelvet.

A kislánnyal mi elég sűrűn megyünk haza,kb 2 havonta. Sajna párom nem tud jönni,mert hát valakinek dolgoznia is kell. Otthon is nagyon jól érzi magát a kislány,csak furcsa,hogy sokáig csak ketten vagyunk,aztán hirtelen meg sokan (nagy a család). Aztán ha visszajövünk,megint csak ketten (hárman) vagyunk.Ezt picit nehéz megszokni.

2010. aug. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mi Angliában élünk és most 5 hónapos Iza baba. MOst éppen itthon vagyok vele egy hónapra jöttünk. Én szeretnék sűrűn járni, hiszen itt van a családunk és nem akaroim hogy a barátaim többet lássák a gyermekünket, mint a nagyszülők. Én nagyon nehezen viselem ezt. Ti merre laktok?
2010. aug. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mi is angliaban vagyunk.

A lanyom 5.5 honapos.Karacsonyra megyunk haza majdnem 3 hetre (13 honap utan megyunk haza...eleg furi lesz)

Anglian belul merre laktok?

2010. aug. 7. 19:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi dél-kelet londonban élünk, vagyis most költöztünk oda, eddig észak londonban. ti merre? Nagyon jó lesz nektek is itthon majd meglátod. Annyi szeretetet kapunk, hogy már előre félek mi lesz ha vissza megyünk.:( Egyedül azért vágyom vissza mert apuci kint van, neki hamarabb vissza kellett menni a munka miatt. Ő rettenetesen hiányzik nekünk.

2010. aug. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mi nagyon eszakon lakunk Sheffieldben :)

mar varom, hogy mehessunk haza :)

2010. aug. 10. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!