Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Száradási csíknak lehet...

Száradási csíknak lehet negatívja? Szeretném ha személyes tapasztalatokat megosztanátok!

Figyelt kérdés
5 napja tesztelek folyamatosan és az első 3 napban SEMMI SEM látszott SOHA a teszteken. Azóta azonban -időn túl,de 30percen belül) meg jelenik a 2.csík, de aztán megszárad, de utána is látszik. Péntekre nem várom. Szóval kicsit korán van :) Lefotóztam és van negatívja. Az első 3-nak nincsen. Vajon ez megnyugtató lehet?
2010. aug. 24. 11:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
piros (rózsaszín) a megszáradt csík, vagy szürke? mert előbbi babát jelezhet, utóbbi szellemcsíkot, ami (lehet) negatív. korán teszteltél
2010. aug. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Fel tudod tenni a képet?
2010. aug. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nincs színe, de mégis látszik. A képet majd csak du-este tudom feltenni, mert otthon van, reggel már nem volt időm erre.

Itt a lényeg a változáson van, mivel nyomonkövetem magam már pár napja.

Azért kértem személyes tapasztalatokat, amit továbbra is várom :)

2010. aug. 24. 11:25
 4/13 A kérdező kommentje:
Ami még érdekes, hogy fény felé téve egyáltalán nem látszik, de mihelyst kicsit árnyékosabb helyre teszem, ott meg sötétlik. Ki érti ezt?
2010. aug. 24. 11:47
 5/13 anonim ***** válasza:
Mindennek van negatívja a tévhitekkel ellentétben..én nem egy szellemcsíkos tesztet produkáltam és azoknak is volt.
2010. aug. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

szia

felteszed a képet?kíváncsiak vagyunk

2010. aug. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Persze, ha kéritek :)

Íme:

[link]


És a tegnapival együtt:

[link]


Látjátok? kicsit fakóbb lett a reggel óta, de akkor is látni lehet a sötétebb foltot... Ti mit mondtok?

Jah és elszámoltam, egyet le kell vonni a dpo-kból.

2010. aug. 24. 19:35
 8/13 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy ezek a reggeli képek persze, de a tesztet ha most nézem, akkor is látom, csak jobban kell nézni, de ott van a csík, csak nem tudom milyen...
2010. aug. 24. 19:42
 9/13 anonim ***** válasza:

első vagyok

nekem ilyen volt és nem volt baba. ez szellemcsík, legalábbis az enyémen


[link]

2010. aug. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Háááát eléggé hasonlít :(

Ma reggel nem teszteltem, a hőm is esett kicsit, úgyhogy azt hiszem ennyi... Pénteken tuti megjön. :(

2010. aug. 25. 08:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!