Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Krumplis tésztát turmixolva...

Krumplis tésztát turmixolva adhatok egy majdnem tíz hónapos babának?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogy mielőtt megsóznám, kiveszek a miénkből és turmixolom. Vagy ez még korai? A tészta miatt kérdezem, mert krumplit és hagymát már ehet.
2008. nov. 28. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a tésztával sem lenne különösebb gond, ha evett már bármilyen lisztes dolgot, akkor adhatod, ha nem akkor inkább csak próbáld kis adagban. Ebben az ételben egyébként túl sok a szénhidrát, mert a tészta és a krumpli is sokat tartalmaz, én nem tartom túl egészségesnek, de hízlal az tuti.
2008. nov. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy nem a legegészségesebb hami, nem is szándékozom túl gyakran ilyet adni neki, csak ma épp krumplis tésztát csinálok, és gondoltam két legyet egy csapásra... Lehet, hogy nem volt jó ötlet. Azért megkostoltatom vele, de mindenesetre van készenlétben üveges bébihami :-) Köszi a választ.
2008. nov. 28. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!