Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csirkemellet hogy raktok el a...

Csirkemellet hogy raktok el a fagyasztóba a babának? Nyersen, kis adagokban és mindig frissen főzitek? Vagy megfőzve, turmixolva kis adagokban elrakva?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
1 mellét 8 db-ra vágva folpackban egyesével csomagolva. Ha főzök pl. 1 burgonyát, 1 db tökkel, brokkolival, vagy karfiollal, akkor csak dobok mellé egy darab csirkemellet a vízbe, pici vegeta, majd villával vagy turmuxxal pici tejföllel, margarinnal pépesítem. A tökbe paradicsomot turmixoltam, az nagy kedvenc volt!
2011. szept. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megfőzve kis kockákra vágva zacskóban fagyasztom.
2011. szept. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megfőzve, leturmixolva kis adagokban.
2011. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megfőzve, leturmixolva, jégkocka tartóba adagolva fagyasztom le. Ha kell, csak kikapok 1-2 kockát és mehet a főzelékbe:)
2011. szept. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is jégkockatartóban teszem el leturmixolva.
2011. szept. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Lehet hülye kérdés, de hogy szeditek ki a jégkockatartóból? Mert én a jéggel is mindig bajban vagyok :)

(fagyasztóhoz tartozó jégkockatartó)

2011. szept. 4. 21:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Én vettem szilikon jégkocka tartót, nagyon szépen ki lehet venni belőle.
2011. szept. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi! ez ki is ment a fejemből :))) Teljesen rá voltam állva a beépített jégkocka tartóra.
2011. szept. 4. 22:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Én folpackba csomagolom. Amíg kicsi volt, kiskanálnyi golyókban, most meg már két nagykanálnyit is megeszik egyszerre. Hamar felenged (1 perc alatt akár kézmeleg vízben, ha elfelejtettem kirakni előre), kicsomagolom és úgy melegítem tovább a főzelékébe rakva.
2011. szept. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!