Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is rosszul esne? Vagy...

Másnak is rosszul esne? Vagy csak én túlzom el? Kár volt ennyi energiát, pénzt beleölni.

Figyelt kérdés
Ma volt kisfiam keresztelője...Senkitől nem kapott semmit.A buliról haza kellett szaladnom,mire visszaértem,már mindenki megebédelt rajtam kívül, még fényképet se tudtam csinálni az ebédről. Ráadásul sógornőm délután még a barátnőjét is elhívta családostól, hogy legyen társasága. Ha ezt tudoma templom után nem csinálok ebédet.
2010. aug. 7. 20:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem esne jól! Nem túlzod el! Tudom nem az ajándék a legfontosabb dolog...de jól esik az embernek!
2010. aug. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Valóban kár volt.
2010. aug. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok!

Legfőképpen az a pofátlanság,hogy meg sem vártak, hanem elkezdték az ebédet! Meg sógornőd meghívatta a barátnőjét....

2010. aug. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Igen jól esett volna, ha kap legalább a keresztszülőktől valami maradandót emlékbe.
2010. aug. 7. 21:02
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Tőlük illett is volna az ajándék....nem is értem az ilyet! :(
2010. aug. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
nem túlzod el. Sajnos bunkó a családod:( szeresd a babádat, csak az számít!
2010. aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor igenis illik a gyereknek ajándékkal kedveskedni, legfőképp a keresztszülőnek. Mai napig őrzöm a keresztanyámtól kapott aranyláncot.

Amúgy esküvőre sem megyek vendégként üres kézzel...

Sajnálom a bosszúságodat. A keresztelő nem volt felesleges, de az utána levő ebéd sajnos igen, pláne, hogy egy fénykép sem készülhetett róla.

2010. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Szegény, nagyon sajnálom! Szerintem sem túlzod el!! :(((
2010. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos,valóban bunkó a családod-de talán nem ez az első ilyen eset..?Az esküvőn nem tapasztaltál ilyesmit?Az anyagi helyzetből nem lehetett előre következtetni erre a szituációra?Bocs,hogy válasz helyett kérdeztem,csak elég durva az eset.
2010. aug. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is rosszul esett volna, holott én is tudom, hogy az ajándék a lényeg. De egy kis emlék, valami apróság...szép lett volna. Ne bánkódj, örülj a kisgyerekednek!

Mi is most tartunk keresztelőt. Remélem "jobban sül el".

2010. aug. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!