Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hetes a kisfiam. Anyatejet...

9 hetes a kisfiam. Anyatejet és tápszert is kap. 4.-ik napja nem kakilt. Ez normális?

Figyelt kérdés

Pukizik meg pisil rendesen, de látom, hogy néha nyom és nem jön a kaki, de alapjába véve nem nyűgös, nem hiszem hogy fáj neki. Tornáztatom, egy kis vizet is adtam neki, masszírozom meg fürdettem is meleg vízben és még a hőmérős dolgot is kipróbáltam.

Semmi se használ. Mit tegyek? Szerdán megyünk az orvoshoz csak kíváncsi vagyok a véleményekre. Köszönöm



2020. okt. 5. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem normális, mert beszarás a kaki.

Hometozd meg

2020. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Beszárad...

Hőmérözd

2020. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tápszert kéne váltani. Szelcső kéne
2020. okt. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Folyamatosan próbálom a hőmérőzést. Semmi se történik. Rendeltem szelcsovet mert angliaban Elek és itt nem árulják. Nagyon Sir a babám. Mit csinálok rosszul? Hívjam az ügyeletet?
2020. okt. 5. 21:14
 5/12 anonim ***** válasza:

Annyira azért nem para a 4 nap, nem kell ügyelet, nyugi!

Én ennek a dugdososdinak egyáltalán nem vagyok a híve, folyamatosan meg végképp nem kellene egy hömérövel inzultálni.

Amikor a lányommal ez volt tornáztattuk, puki torna a neve, talán édeskömény teát kellett adni neki, aztán kakilt. Anyatejes babánál akár egy hét is normális lehet széklet nélkül.

2020. okt. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Na ma pont ez volt velünk, amit irsz...nagyon nyugtalan volt egész nap, keveset aludt, keze-lába folyton járt, erőlködött néha, sírdogál. 3 napja semmi kaki nem volt. Nemrég megszélcsöveztem, aminek hatására egyből kakilt egy nagyot. Azóta alszik, mint a bunda. Nem gondoltam volna, hogy képes leszek bármit a popijába dugni, de hatalmas a megkönnyebbülés utána, igy ha olykor kell egy kis rásegítés, akkor kell. Nekem is anyatejes és tápszeres is és 6 hetes a kicsi.
2020. okt. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Édeskömény teát is rendeltem. Csak holnap után jön meg... Tornáztatom ami eddig bevált, de most csak puki jön, kaki nem. A meleg fürdő is segített eddig, de most az se.

Ha nem "inzultalom" ahogy te mondtad, nem Sir. Nincs felfújódva és nem is kemény a hasa.

Nem tudom lehet csak túl reagálom, de az első babám és már most mindent kipróbáltam az elmúlt két napban....

ahogy írtam szedán megyünk az orvoshoz, de jó lenne ha addig valami történne. Tovabra is tornáztatni fogom, a hőmérőzést inkább hagyom, nem érzem jól magam miatta...

csak úgy sajnálom szegényt... Eddig ilyen nem volt

2020. okt. 5. 21:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyébként olvastam, hogy az se feltétlen gond, hogy nem kakil naponta a baba (bár nyilván tök jó lenne ha tudna naponta), néha akár 1 hét is eltelik kaki nélkül. Nekünk ez a 3 nap volt eddig max, de ugye nem vártam tovább és a tettek mezejére léptem. Amikor a gyerek orvosnak mondtam, hogy kb napi egy kakija van a babának azt mondta nem feltétlen gond, mert lehet a szervezete ennyire felhasználja a táplálékot. A védőnő is ugyanezt mondta.
2020. okt. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A védőnőnk is ezt mondta, de engem úgy zavar, hogy nem kakil. Igaz sokat nőtt meg hízott is az elmúlt időben... Remélem igazad van.

Csak annyira nyugtalan vagyok, pedig eszik is és nem látom hogy barmi fájdalma lenne.

Ohhh azt hiszem megőrülök

2020. okt. 5. 21:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Szélcső azért jó ha lenne otthon, jobb mint a hőmérő
2020. okt. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!