Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy anyatejes+tápsz...

Normális, hogy anyatejes+tápszeres 3 hós babám minden kaja után kakil?

Figyelt kérdés
Az első hónapban csak anyatejes volt, akkor kakilt minden szopi után. A második hónapban kapott már pótlást, HA-s tápszert, de akkor napi 1 kakija volt. Utána áttértünk nem HA-sra és maradt a napi 1 kaki. Viszont 2 hete újra minden evés után kakil. Ez normális dolog vagy hasmenése van? Reggel, délben, este és éjjel szopizik csak, kb a mennyiség negyedét.
2012. okt. 2. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam nemsokára 4 hónapos, 32 hétre született kora-baba. Miután hazajöttünk a kórházból(3 hetes volt), napi 2-3 kakija volt, és csak szopizott. Mostanában én is pótlok, nem HA-s táppal, mostanában pedig másfél, 2 naponta van kakija. Én is megijedtem, hogy mitől nem kakil egész nap, ezért megkérdeztem a védőnőt, azt mondta, hogy azért, mert nagyon jól emészt, minden cseppjét felhasználja a tápláléknak.

Akkor bajos a kaki, ha zöld, nyálkás és bűzös.

Viszont nagyon kevésszer eszik. Talán beteg lesz, annak az előjele, hogy nincs étvágya és esetleg a hasmenés.

Szerintem érdemes lenne elvinned orvoshoz...

2012. okt. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet nem voltam érthető, de nem csak ennyit eszik a lányom. Csak ennyiszer van cici is a tápi elött. Van még tízórai és uzsi is, de akkor csak tápszer az egész kaja. Szóval napi 6 étkezés van, az meg teljesen jó. Amúgy 6 kilós a babám, szépen nő, ezzel nincs gond, csak azzal, hogy mostanában sokat kakil. De lehet most ez a normális ebben az életszakaszban és majd a hozzátápival lecsökken.
2012. okt. 2. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!