Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van ekkora mentalitásbel...

Miért van ekkora mentalitásbeli, emberségbeli különbség a Debrecen Klinikán dolgozó intenzív csecsemősök, illetve az egészséges újszülöttekkel foglalkozó csecsemősök között?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
:-)
2010. aug. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ezt jó lenne tudni.nemrég volt egy kérdés, amiben debreceni csecsemősnek akarta valaki megköszönni a segítséget,és olvastam cifra dolgokat.sajnos nekem is csak rossz tapasztalatom van,az én babám nem volt koraszülött.
2010. aug. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Talán őket kellene megkérdezni erről. De lehet, hogy kikérnék maguknak a kérdést. De sajnos nekem is rossz tapasztalatom volt velük. Hál Istennek nekünk is egészséges kisbabánk született. De láttam az intenzíves nővérkéket is, hát tényleg teljesen mások voltak.
2010. aug. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úristen, melyik milyen? Most megrettentem...:(
2010. aug. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3 napot voltak inkubátorban a babáim, és mikor már hozzám kerültek, én nem vettem észre különbséget a csecsemősök között. Én meg voltam elégedve velük. Le a kalappal előttük. Sokat köszönhetünk nekik. Csak azért valljuk be van ott sok nyafogós, szófogadatlan anyuka, és nekik mindenhez jó pofát kell vágni, mert különben ezt kapják. Nem védeni akarom őket, csak ők is emberből vannak. Mikor ott voltam kiszolgáltatava, ráadásul látogatási tilalom volt, és alig jöhettek be hozzám, csak rájuk számíthattam. Egyedül az előző kérdésben is emlegetett adjunktus nő volt a kiakasztó. Meg a takírításban volt egy kis elmarasztalás szerintem.
2010. aug. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A csecsemős nővérek egy csürhe. Én nem vagyok hisztis , igyekszem együttműködni de 1 kivétellel mind akkora tuskó hogy aprítani kéne.

Mentünk az osztályra a tolókás kocsival,minden a kezemben volt amit vinni kellet ,a babám sírni kezdett erre jött a beszólás hogy ilyen szívtelen anyát, bár nem az övé de Ő felvenné ...és ezt nem nekem ,hanem egy ilyen elejtett megjegyzés jó hangosan.Én is felvettem volna azonnal ha polip lennék ...de ez csak 1 dolog.Volt hogy a leadot anyatejemért mentem a hűtőhöz és ott trécseltek,fel voltak háborodva hogy megzavarom Őket,pedig kivárom a sorom,nekik meg ez a munkahelyük lenne vagy mi.

Van egy fiatal hosszú hajú veres boszorkány , valami irtó rosszindulatú ,mindenre csak a szemét forgatja de nem válaszol.Van egy idős aszott kicsi , asszony , az meg nem ereszkedik le a kismamák szintjére , észre sem veszi ha hozzászólsz .Szoptatásban nem segítenek csak kioktatnak.

Pedig nincs nehéz dolguk ,babákkal vannak.Nem elfekvőn ágytálaznak, vagy kötést cserélnek...


Ezzel szemben csak jó hallottam a többi részleg nővéreiről,pedig Ők pont hogy beteg gyerekekkel vannak és rengeteg meló mellet idegileg is kimerítő.


Nem tudom hogy engedhetnek a csecsemősöknél ilyen embereket dolgozni.Lusták és hanyagok. Kirúgnám a felét és a másik tisztességesebb fel simán ellátná a munkát 2x annyiért.

2012. aug. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!