Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tálcás vagy tálca nélküli...

Tálcás vagy tálca nélküli etetőszéket vegyek?

Figyelt kérdés
Tapasztalt anyukák, segítsetek! Csak használt etetőszékre futja, és a tálca nélküliek csábítóan olcsók. De nem akarok olcsón rosszat venni, aztán később megbánni. Mennyire hasznos a tálca, mennyie kell, vagy mindenképp tálcásat vegyek, esetéleg dupla tálcásat? Mik a tapasztalatok?
2010. aug. 8. 13:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A tálca hasznos.De én is dupla tálcásért köröztem, de ha 2x levettük.Szerintem annak sok haszna nincs, én nélkülöztem volna.
2010. aug. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Nekünk is duplatálcás van, de a szimpla bőven elég. Mikor még kicsi volt a gyerek akkor a tálcán evett, kb másfél éves korától pedig levettem a tálcát,, odatoltam az asztalhoz és arról eszik. Most már a biztonsági öv sem kell, egyedül fel-le mászik a székben. Jó, hogy állítható a magassága, így tudom az asztal maggasságához igazítani, rendes székról még nem érné fel.

Egyébként használt bőven jó, nem könnyű ezeket elhasználni, pár karc meg nem a világ!

2010. aug. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Milyet néztél ki, megmutatod?

Nálunk nagyon hasznos a tálca, mert a kisfiam őrület, hogy milyen morzsa hegyeket tud csinálni. Csak leveszem, letörlöm és kész (dupla tálcás a miénk is). Nekünk ilyen van: [link]

2010. aug. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk nem dupla tálcás van, viszont szerintem tálca nélkülit ne vegyél. Jó az ott, kell!
2010. aug. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Itt van pl ez: [link] Mindent tud, ami nekünk fontos lenne, kivéve, hogy tálcája nincsen. A kisfiam még csak 4,5 hónapos, két hónap múlva kezdem csak kóstoltatni, de már most szeretném, ha velünk lenne az étkezések alatt, és ez az etetőszék ennek megfelelne. Azt vettem észre, hogy a fiam érdeklődve figyeli, amikor eszünk, és ilyenkor nem szeret egyedül, letéve lenni, vagy fél méterrel lejjebb a hintájában. Meg is értem.
2010. aug. 8. 13:12
 6/18 anonim ***** válasza:
A mienk is duplatálcás és én nagyon szeretem.van h két kaja között nincs időm rendbe tenni a fölső tálcát, úgyh azt csak lekapom és ehet az alsóról. Amúgy az én kisfiam is úgy eszik, mint....szóval hasznos. persze nem a hozzátáp elején,hanem akkor amikor már szeret egyedül, a tányérba belenyúlkálva enni....
2010. aug. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem a későbbiekben nagyon hiányozna a tálca. Meg ahogy eszik, potyog le minden a földre....
2010. aug. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Második vagyok megint. Mi is korábba használtuk olyan okból amilyet te is írtál. nekünk is prima pappa van. Így pláne nem vennék tálca nélkülit, a tálcán még matatni is tud amíg ti esztek, bár kezdetben nem fogja elérni ha meg van döntve, de mikor már ülni tudott nélkülözhetetlen volt a tálca. Egyébként olyan nagyon-nagyon nem lehet dönteni ezt, fél óránál többet öt hónaposan nekem még nem töltött benne a lányom.
2010. aug. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon hasznosak voltak! :-) Kedvesek vagytok! :-)
2010. aug. 8. 13:30
 10/18 anonim ***** válasza:
7-8000 ft-ért már kapsz használt tálcásat is.
2010. aug. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!