Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ételt lehetne adni 1...

Milyen ételt lehetne adni 1 éves kisfiamnak, hogy éjszaka ne kelljen fel 2-3 óránként éhség miatt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Biztosan azért kel fel?

Fürdés előtt adj neki valamilyen főzeléket hússal. Utána lefekvéskor a tápit. Úgy ki kellene hogy bírja. Nálunk 5 kor kel, akár mennyit is adok neki. :)

2010. aug. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos írják majd, h. talán nem az éhség miatt kell fel, de ha meg vagy győződve, h. igen, próbálj neki este adni a déli főzelékből, aztán fürdés, majd cici/tápszer vagy főzelék helyett nekünk a tejpép vált be, de lehet, h. a tiéd már ezt rég eszi, mi most kezdtük 9 hósan...
2010. aug. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy ezért kel fel mert volt mikor együtt aludtam vele (nem e az a baj hogy hiányzom neki, vagy fáj valamije) felkelt oda adtam neki a tápszert szemét becsukta meg ette majd aludt tovább. Mikor a foga fáj nem hajlandó enni.
2010. aug. 8. 14:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Ird le, mikor mit és mennyit eszik nappal pontosan, enélkül nehèz segiteni. Az nem normális, hogy éjjel pl 3x200 ml tápszert húz le,akkor tuti hogy éhes, mert nappal nincs meg a kellő kalóriamennyiség.
2010. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na a mostani válaszommal biztosan le leszek pontozva, de leírom nálunk hogyan volt is ez. Hat hetes korától végigaludta az éjszakát, enni sem kelt fel. ő nagyjából 15 hónapos volt amikor csak felébredt és enni kért. Mivel addig sírt amíg nem kapott (ő is tápszert), így adtam neki. Ez ment kb három-négy hégig. Utólag mérekezésnél derült ki, hogy 6 centit nőtt két hónap alatt. Akkor vontam meg tőle mikor félóránként kelt enni, de csak egy kortyot ivott és aludt tovább. Na akkor az már csak megszokás volt! Két napig még kelt, volt hiszti aztán megszűnt. Azóta sem kel éjjel. Ma ugyanígy csinálnám.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ez normális és mindenki adjon enni éjjel a gyerekének, de én úgy látom nálunk tényleg az volt a baj, pláne, hogy az esti tápszert sokszor el sem fogyott, a fele megmaradt.

Esetleg próbálj ki könnyen emészthető, de laktató főzeléket vacsira tápszer előtt, hátha az megoldást hoz.

2010. aug. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok megint. az én lányom mikor éhes volt csak egyszer kelt fel az éjszaka közepén nem 2-3 óránként eleinte.
2010. aug. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!