Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Átaludta az éjszaka egy...

Átaludta az éjszaka egy részét legalább mikor tápszerpótlás is kellett? Vagy nem volt összefüggés?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy ha estére alig marad tej és pótlást kell adni olyan este 9körül.
2011. okt. 25. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is nem értem miért nem válaszolt senki...

Amikor pótolnom kellett éjszaka akkor mindig tovább aludt a kisfiam mintha csak cicizés uán félig éhesen tettem le aludni. De ha pótolod akkor csak egyre kevesebb tejed lesz... Igyál sok folyadékot és hagyd tovább cicin a babádat, hogy stimuláljon. Nekem mikor megeléltem (2 hónapja), hogy fogy a tejem és egyre többet hozzá kell pótolni akkor azt csináltam, hogy nem pótoltam hanem mindig cicire tettem amikor kérte. 3 napig úgy "evett", hogy 30perc szopizás aztán 40 perc múlva megint. Viszont így éjjel csak 1x kelt fel enni és 3 nap után annyi tejem lett, hogy azóta sem kellett pótolni, átalussza az éjszakát és nappal is 3 óránként eszik. De ehez inni-inni-inni! Napi min 2,5 liter!

2011. nov. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy válaszoltál. Én is furcsállottam hogy nem válaszolt senki, mert úgy tudom nagyon sokak pótolnak estére. Próbálok mindent és 2-3 napig óránként volt cicin, de nem lett több tej. (van 2 kicsim még rajta kívül segítségem meg zéró)úgyhogy sajnos nem tudtam tovább csinálni ezt hogy folyton etetem, mivel ott a másik kettő akit el kell látni.

De közben adtam estére pótlást de nem aludt tőle se tovább se jobban úgyhogy ez számunkra nem jött be.

2011. nov. 15. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!