Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babát mindenki a...

Újszülött babát mindenki a kiirt kenőcsel furdete elsőnek a babáját?én johsons tusfurdővel szeretném, szerintetek ?

Figyelt kérdés
2020. okt. 11. 18:38
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
75%

Gyogyszertarit

Belenyomtam egy uvegbe majd forro vizzel felengedtem, jol osszeraztam es onnantol tokre jol lehetet hasznalni.


3 eves korig mert durvan ekcemas volt minden masra.

2020. okt. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Weleda Calendula fürdetőt használok a 2. babánál, az elsőnél még gyógyszertárit használtam, de nagyon utáltam.
2020. okt. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszertári fürdetőkenőcsöt(naturland)én testápolónak használtam mikor kiszáradt a kis bőrük.Arra viszont tök jó!
2020. okt. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
87%
Sima vìzzel fürdettük. Gyógyszertàri fürdető ès Johnsonos kencèk is borzalmas hírűek.
2020. okt. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
68%
Én a gyógyszertárival kezdtem de magamon vettem észre pár nap után, hogy nagyon szárítja a kezem, fürdetés után tiszta érdes volt már rajta a bőr, holott előtte nem volt száraz a bőröm. Így inkább váltottunk Gabira. Később Johnsonsra, bírta is egy ideig a lányom, de utána kiütéses lett, most Manna szappannal furdetem és utána Dora Naturaval kremezem, ezek nagy nehezen rendbe tették a bőrét.
2020. okt. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
95%

A Johnson nem jó a kicsiknek!!


Én gyógyszertárit használtam, nem volt vele bajom.

Most 4.5 éves a kislányom, még most is felírja a doki néha, mert csak az nyugtatja le a bőrét néha.

2020. okt. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
58%
Újszülött babát a tiszta vízen kívül semmivel nem kell fürdetni.
2020. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
82%
Én is úgy tudom, a Johnson's nem jó. Kőolajszármazékot tartalmaz, és nem mellesleg irreálisan drága is.
2020. okt. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
72%

Sokan írták hogy tiszta vízzel kell csak fürdetni. Így ezt nem írom.


A gyógyszertári fürdetőben kőolaj származék van. Sajnos én két tubus elhasználása után tudtam meg.


A másik, Johnsonst elvből nem használnék mivel állatkísérleteket végeznek. Van akinek ez is szempont.

2020. okt. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
75%

Johnsonnak rossz a híre. A gyógyszertári is kőolajszármazékot tartalmaz.

Én teszteket olvastam és a mindenmentes dm-es fürdető ért el dobós helyet. Mi azt használjuk.

2020. okt. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!