Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » XI kerületi anyukák ajánljatok...

XI kerületi anyukák ajánljatok jó gyerekorvost!? Váltani szeretnék!

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Magyar Vilmos!!
2010. aug. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a válaszod. Mivel mást nem ajánlottak, tudnál valamit bővebben írni róla. Kommunikatív, segítőkész, szakmailag meg vagy vele elégedve, házhoz jön ha beteg a baba? Köszi előre is.

2010. aug. 9. 00:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen segítőkész,kommunikatív,bátran kérdezhetsz tőle! Én is átmentem hozzá,mert az előző dokinő,mindig félrekezelt. Van neki homeos fájdalomközpontja is magánba. 1x voltam ott a nagyobbik lányommal. Házhoz is jön. Néha kicsit nyers a modora,de szigorúan a gyerek javára(Szóval mikor a hütűfürdőt ajánlotta,én meg jaj szegény,fázni fog,na akkor persze hogy rákontrázik hogy ha azt akarja hogy korházba kerüljön a gyerek akkor ne áztassa be! :) Szóval ennyi kell,hogy a szülők akik féltik a gyereket a kellemetlenségtől,akkor is megcsinálják a kellemetlennek tűnő dolgokat a gyerek érdekében! Én nagyon ajánlom! :) Ada

2010. aug. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Nagyon jól hangzik amit leírtál. Mi eddig a Vahot ucába jártunk, de szerintem az se gáz ha kicsit messzebb van, mert autóval viszem, meg ha valami baj van és tényleg házhoz jön akkor meg mindegy hol van a rendelő.

Egyébként olyankor mikor házhoz jön, szoktál neki pénzt adni. Nekem első gyerek és nem nagyon tudom mit szokás ilyenkor.


Köszi előre is és ne haragudj, hogy ennyi kérdést teszek fel. :-)

2010. aug. 10. 12:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam 1x volt kinnt,mikor a pici megszületett,akkor nem fogadta el a pénzt (5000ft) szóval kérni nem kér,de lehet ha beteg a pici akkor elfogad valamennyit. Ez még mindig jobb mint a nőgyógyászom,akinél magán rendelésen otthagytam 170 ezret,6 hetes kontrollon meg szememre hányta hogy nem fizettem szüléskor. (Barna István!!!) Azt hittem hanyadt esek....mennyi bőrt akar még lehúzni az emberről nem tudom,ráadásul a szülés vége elött jött be,mert ide-oda rohangált,a gyerek torkát pucolta ki,meg kiszedte a lepény darabot,ami benn maradt,persze érzéstelenítő nélkül,mert natur szültem,mondta neki a szülésznő hogy érzéstelenítsen mert nem kaptam semmit.A válasza annyi volt hogy kibírtam a szülést,akkor ez már meg sem kottyan. Na ennél a mondatnál döntöttem el hogy egy fillért sem kap!!
2010. aug. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Húú de rosszul jártál, de ez a mondat, hogy ... kibirta a szülést akkor ezt már kibirja .... annyira jellemző. Mindegyik ezt modja de ezek még nem szültek!!!


Az én dokim nagyon-nagyon jó doki!!! 10 ezer volt a látogatási díj, de én korábban szülten, nagy bajba kerültünk és nagyon profi hozzáállást tanusított, túlzás nélkül megmentett minket. Enélkül is adtam volna neki de így nem is volt kérdés. Azóta is mindenkinek ajánlom.


Köszi szépen az infókat, biztos váltunk...pont most voltam receptért a dokinál aki rendelési időben 50 percig várakozztatott, úgy hogy nem volt egy páciens se nála. Kiment dumcsizni. Teljesen ki vagyok tőle akadva, de ez még semmi...össze vissza beszél, egyszer ezt mondja máskor meg valami mást. Megbízhatatlan. Még szerencse, hogy a fiam még nem volt beteg.

2010. aug. 10. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!