Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik azok az első dolgok,...

Mik azok az első dolgok, amiket tud a baba? Mindenféle érdekel.

Figyelt kérdés
Mosoly, kacagás, látás, megfog valamit, stb. Miket csinál, milyen sorrendben, és kb. milyen idős korban?
2010. aug. 8. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden baba másképp és máskorban csinál mindent. Nem lehet és nem is szabad őket másik babával összehsonlítani!
2010. aug. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert 3 hetes a kisbabám, és kíváncsi vagyok, hogy mikor fog valamit csinálni. Bármit.
2010. aug. 8. 17:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Legelőször a sírást kezdik el, de azt már biztos tudod :))

Elővettem a naplómat, hogy megnézzem, mit mikor csinált. 3 hetesen vettem észre, hogy nézegeti a zenélő forgót és légzésfigyelő adaptert. Aztán mindig ráncolta a homlokát, amikor énekeltem neki. Egy hónaposan rámosolygott a cumisüvegre. Másfél hónaposan már rám is visszamosolygott. Kb. ekkor kezdett könnyekkel sírni, és követni a szemével, ahogy járkálok. 2 hónaposan kezdte el nézni a kezét, dörgölni a szemét, és figyelni a tv-t (arra forgatta a fejét). Egy héttel rá a tükörben is a szemembe nézett, kezdte megfogni a tárgyakat, és hanyatt emelgetni a fejét. Már nem csak úgy a kezemben volt, hanem ő is kapaszkodott, átölelt. 3 hónaposan kacagott először hangosan. Stb., stb.....

2010. aug. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, erre voltam kíváncsi.
2010. aug. 9. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!