Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvennétek a turikban a...

Megvennétek a turikban a használt gyermekruhát?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdem. Én vettem egy csomót, szépeket, jókat, anyósom meg kiakadt rajta, márpedig az ő unokája ne járjon más ruhájában..
2010. aug. 8. 17:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Persze, ha szépek, nem szakadtak akkor minden további nélkül..
2010. aug. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Victory82 ***** válasza:
79%
Szia!Persze!Én nagyon sok ruháját a kisfiamnak turiból vettem,senki nem mondaná meg,hogy nem újak.Egyediek,nagyon jó árban vannak,miért ne!A kisfiam imád turiba járni,anyósommal általában együtt megyünk:)Szerintem jó dolog!Üdv.Viki
2010. aug. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Simán.
2010. aug. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Miért ne? Ha kimosod, olyanok, mintha újak lennének! A 2 éves kislányom legtöbb ruhája turis vagy használtan vettem. Mégis sokan kérdezik, hogy hol vettem ezt vagy azt a ruhát, mert ők is hasonlót szeretnének venni, de semelyik gyerekruhás boltban nem kapnak :)) Különben meg inkább ilyen ruhákat veszek, mint kínait, ami elég silány minőségű és tucatáru, így minden 3. szembejövő gyereken olyan van vagy baromi drágán vegyek butikban, hiszen néhány hónap alatt kinövi, aztán fillérekért adhatom tovább...
2010. aug. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Igen,szoktunk mi is,nagyon jó minőségüeket lehet kifogni,és nagyon menő,márkásakat is.Csecsemőkorától vettünk egy-egy darabot mái napig(2éves)és pont most van a saraskodós-mindenbebelemászós korszaka,sajnálnám az új ruhákat ráadni.Az anyósod vidd magaddal egy jó Angol-turiba,figyeld meg hogy rákap az izére :):):)
2010. aug. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%

Persze!

Csomó ruhánk van onnan, sok áruházi címkés, egyedi, olcsó. Mindenki el van ájulva, hogy mennyi ruhája van a lányomnak -teszem hozzá fillérekből. Vannak drága ruhái is, de hogy melyik válik be, melyik lesz a kedvenc, nem függ az ártól. Ha látszik rajta, hogy másé volt, én sem veszem meg, de a babaruhák olyanok, hogy lehet, hogy kétszer félórát volt a babán -és akkor már kuka? Érdekes anyósod van, mellesleg miért is szól ebbe ő bele?

2010. aug. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
29%

mi úgy vagyunk vele,hogy a mi gyerekünk ne járkáljon más használt ruháiban..

de ki így,ki úgy:D

2010. aug. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

Persze, a kisfiam szinte csak abban jár (vagyis kúszik..:) Miért vegyek meg több ezer forintért újat, amikor 2 hó alatt kinövi, összegyümölcsözi stb...

Sőt, szerintem sokkal cukibb és egyedibb darabok vannak turiban, csak jó turit kell találni... én mindig nagyon sok extra darabot találok a Hádában.:)

2010. aug. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
Mikor kicsi volt, akkor vettem neki használt ruhákat is de csak olyanokat, amiken nem látszott, hogy használtak. Most már 2 éves a fiam és csak új ruhákat veszek. Nem azért, mert bármiféle aggályom lenne a használt ruhával kapcsolatban, hanem azért mert egyszerűen nem találok olyat, ami szép állapotban van. Ebben a korban már a legtöbb gyerek rettenetesen össze tudja magát koszolni, így a ruhákat is többször mossák a szülők és mire kinövi a gyerek, elég viseltes a legtöbb darab. Elég kevés időm van a ruhák beszerzésére és mindig elkapkodják a legjobb darabokat a turiban. Úgyhogy mostantól már nem szenvedek a használt ruhák hajkurászásával.
2010. aug. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

Enyém fiamnak alig van új ruhája, szinte mind turkálós vagy teszveszes, vagy teszkó gazgaságos. Nincs pénzünk újra, ez van.


Meg kiakasztó, ami a bababoltokban megy. Mindent ami gyereknek való, aranyáron mérnek, adnak. Én egyenesen megtiltottam anyósomnak, hogy újonnan ruhát vegyen, mert elvből nem fogok 3000 forintot kiadni egy rugiért.

2010. aug. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!