Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keveset használt, jó minőségű...

Keveset használt, jó minőségű cipőt megvennétek használtan?

Figyelt kérdés
Teszveszen néztem egy Elefanten első lépés kiscipőt. Látszik, hogy keveset használt, szép állapotban van. Nem tudom meg merjem-e venni?
2011. aug. 31. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:

amig nem volt gyerekem, addig azt mondtam hogy nem, de most már van és igen, én is onnan vettem szandált amit csak mászáshoz használtak elöttünk mert még nem tudott menni, nincs kitaposva, sztem az elefanten cipöt se tudta addig hordani az a kicsi baba hogy a te gyerekednek elferdüljön benne a lába. inkább márkásat vegyél használtan mint gagyit a kinaiban.

zsuzsi

2011. aug. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%

Két dolog van, amit nem veszek használtan:

cipő

gyerekülés

Max. jó ismerőstől, akikről tényleg tudom, hogy kímélték, keveset használták, vigyáztak rá! De ismeretlenül ÉN soha nem vennék használt cipőt! Bár vagyok is olyan szerencsés, hogy nem szorulok rá!

2011. aug. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én vásárolok teszveszen,vaterán ... cípőket örököltünk, szép állapotút vennék is. :)

Ők még nem tudják elhordani.

2011. aug. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én megvenném.
2011. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

én is azért gondolkodom, hogy megvegyem, mert látszik rajta, hogy tényleg nem sokat volt használva. Főleg, hogy első lépés cipő, akor még gondolom nem rohangált egész nap a gyerkőc.

Azt hiszem, most magamat próbálom rávenni.:)

de belinkelem, hogy szerintetek milyen.

[link]

2011. aug. 31. 14:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Én megvenném. Ha a talpa már egyenletlenül megkopott, akkor nem, amúgy simán. A fiam örökli az unokatestvérektől, a széthordottat már nyilván nem, de a kicsit használtakat persze, hogy ráadom.
2011. aug. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg az eladóról mit írnak, ha csupa pozitív visszajelzés van, akkor nyugodtan megveheted. Én is most szándékozom elajándékozni az első lépés kiscipőjét a lányomnak. Tavasszal vettük, 21-es, alig tudta kihasználni, olyan gyorsan nőtt a lába. Szóval nekünk is jó állapotban van, simán el tudom képzelni, hogy másnak is kinőtte a gyerkőc és szép állapotban maradt meg.
2011. aug. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem venném meg, nem veszünk használt cipőt gyereknek, mindenkinek másmilyen a lábboltozata a cipő azt a formát veszi fel, ha csak fél órát használták akkor is, kivülről szép, de nem tudhatod mennyire van kitaposva, besüppedve. inkább nem márkás de új cipő, mit használt.
2011. aug. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
csak olyantól vettem cipőt használtan akinek a gyereke még nem tudott menni.
2011. szept. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!