Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ha csak akkor beszél...

Normális ha csak akkor beszél amikor akar?

Figyelt kérdés

Ez most nagyon hülyén hangzik. 9 hónapos a kisfiam. Mondogatja hogy mama. Papa, kaka, ja ( félig osztrák)

Es ha épp rajon a beszelhetnek akkor kB 10 percig megállás nélkül mondja a magáét, de ha én szeretném hogyismetelje meg azt már nem csinálja. Most is kB 10 percig mondtam hogy mama, semmiért nem volt hajlandó mondani. Rá 1 órára meg magától kimomdta vagy 20 x



2020. okt. 13. 19:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet, hogy te szeretnéd, hogy 1 évesen beszéljen, de nagyon valószínű, hogy nem fog. Elvileg én is beszéltem 1 évesen, szerintem egyszerűen csak rosszul emlékeznek. A lányom 3 éves kora után kezdett el rendesen beszélni, azóta meg beszél, teljesen mindegy, hogy hány évesen kezdi el. Nem azt mondom, hogy nem aggódtam, de felesleges volt, minden gyerek megtanul beszélni.
2020. okt. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
70%

Ha félig osztrák, akkor meg főleg felejtsd el, hogy hamar megtanul beszélni 😆 vegyes házasságából született gyerekek általában később kezdenek el beszélni

Mellesleg úgy szeretem az ilyen "az én gyerekem 1 éves korában már gyököt vont" típusú beszólásokat... Anyósom állítja, hogy a párom 8 hónapos korában már járt - na mondom, ki látta azt...

2020. okt. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Hahaha

Ez jó volt. 😅

Meg valószínűleg már olvasott is.. De aztán ki tudja?! 😂

2020. okt. 14. 09:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!