Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babám állandóan át...

3 hónapos babám állandóan át akar fordulni a hátáról a hasára. Nem megy neki, csak kicsit oldalra fordulva egy c alakot formáz a teste, és emiatt állandóan sír. Ez normális?

Figyelt kérdés
Ha átgurítom a hasára, akkor nevet. Szóval nem fáj semmije, nem azèrt csinálja. A hasáról a hátára vissza tud fordulni egyedül, de ez a hátradordulás nem megy neki, még csak most lett 3 hónapos.2
2019. ápr. 15. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Persze normális. Nem megy még neki, hát begurul és azért sír :)

Youtubeon van videó hogyan tudod neki helyesen segíteni az átfordulást, én is azzal segítettem neki, már megy egyedül is neki. :)

Nagyon ügyes babád van!:)

2019. ápr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam ezt 6honapos koráig csinálta.

Aztan 6hosan pár hetesen fordult át először, magatol. Aztan 7hosan mindkét irányba.

2019. ápr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez az en fiam is. 3 hos, es mikor sokadjara sem tud atfordulni, behergeli magat es sirni kezd. Ilyenkor forditom at, addig hadd tornazzon csak. Adsig is erosodik.
2019. ápr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elso valaszolo.. belinkelned, kerlek? Enyem is tornaszik, csak kis segitseget adnek en is :)
2019. ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is sokat mérgelődött a forgás miatt. De neki nem volt jó, ha segítettünk. Attól csak még jobban üvöltött. Ki kellett várni, amíg sikerült neki. Vagy belealudt a próbálkozásba.
2019. ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!