Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keveset eszik? Javul a helyzet?

Keveset eszik? Javul a helyzet?

Figyelt kérdés
8 hónapos a fiam,épp hogy eléri a 7 kg-t. Hozzátáplálunk már,de nagyon válogatós,a főtt pépesített kaját nem eszi meg,csak az üvegeset. Sosem volt jó evő,volt,hogy fogyott is,kivizsgálás semmit nem mutatott. A súlya alapján nagyon keveset eszik. Van,hogy csak 500ml,van,hogy picit több,de ritka,hogy az adagját megeszi. Akiknek ugyanilyen volt a babájuk,később javult a helyzet? Beindultak a mozgások,mászik,kapaszkodva feláll,sosem sír,hogy éhes lenne. Első baba és teljesen tanácstalan vagyok
2020. okt. 15. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én magam főztem neki.. üvegeset se(!) ette meg

8 hónaposan 7100g volt

1 évesen 8150g


2 évesen 9,5 kg


...

1 éves kora után meglódult... elkezdte megenni a mi főztünket..

De kb fényevő


Vannak napok, amikor tök normálisan eszik.. vannak napok, amikor gyümölcspürén és pár falat felvágotton él.


Étkezést kiváltani 1 éves kora után tudtam...


Orvosok:

Ilyen és kész..

Vérképe, egyebek ok..


Fogadjam el..

2020. okt. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is próbáltam,főztem neki,de az mindig visszajött.. Nekem is annyit mondan a doki,fogadjam el,de azert fel kg-t hizzon egy hónapban. Mintha tudnam befolyásolni.. Miota megjott,a tejet elutasítja,a tápszert nem fogadja el. Vérkép nalunk is rendben volt. Csak mi mar egyszer kerültünk korhazba 2 hetesen,mert az a keves is visszajött,amit megevett es kezdett kiszáradni,szoval meg jobban ragorcsolok mar,nehogy megint ez legyen a vege :(

Köszönöm a valaszt es jo egészséget nektek 😊

2020. okt. 15. 23:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de nektek hanykilósan született a babátok?
2020. okt. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3150g volt
2020. okt. 16. 10:52
 5/5 anonim ***** válasza:

1-es vagyok


3000g


Nekem annyi a szerencsém, hogy anyatejet végig elfogadta.


De mást ő sem


Mai napig a tehéntejet, tejpépet, stb elutasítja.

2020. okt. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!