Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos (körüli) babátok...

8 hónapos (körüli) babátok mivel játszik,mi után érdeklődik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érdekelne,hogy ti hogyan vagy mivel szórakoztatjátok el a piciket napközben.7 hó vége felé elkezdett kúszni,mostanra (8 hó közepe) villámgyors,kúszik ide-oda.Éés..sajnos minden érdekli csak a játékai nem. :D

Kábeleket már eltűntettem,mert természetesen az volt az első dolog amin megakadt a szeme és akárhányszor vissza tettem a kezdő pontra már indult is vissza..

Most a kávézóasztal alatt forgolódni a menő,és ha nyitva marad a ruhás szekrény ajtaja akkor az alul lévő dolgokat lehúzgálni.

De ez azért nem a legjobb baba elfoglaltság,úgyhogy valamivel mégis le kellene tudnom foglalni.


Ti mit csináltok akár kicsit idősebb babákkal? Csináltatok neki házilag valami játékot esetleg vettetek valamit? Vagy csak hagyjátok őket rendezkedni ameddig biztonságos dologgal játszik? :)



2020. okt. 17. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Csörgő, zörgő hangszereket nagyon szereti.
2020. okt. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minden


Nem nagyon igényel lekötést


Most fedezi fel a házat.. szobákat.


Imásja a szennyest túrni

Valóban a vezetèkeket 🙃

2020. okt. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én hagyom garázdálkodni a lakásban. Van, hogy utánam jön, van hogy saját útját járja. Időnként elvan a játékaival (csörgő, rágóka, kislabda..), de inkább random dolgokat pakolgat.
2020. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8 hónapos,van egy 2,5 éves testvére. Szóval egész nap lego duplot és műanyag állatokat rágcsál, játék papírpénzt szedek ki a szájából (a nővére hajlamos mindent szétszórni), nézi, hogy a testvére mit csinál, kockából épített tornyokat dönt le, elkezdett a formabedobóból és más dobozokból kipakolni, imádja a kukucs játékot. Állandóan bekúszikk a konyhában az asztal alá és keresi az esetleges morzsákat... Szereti a fisher price Meseondókás könyvet és mindent,amit megnyom és valami történik. Imád fél literes műanyag palackkal játszani. Meg a toronyépítő poharakat összeütőgetni, vagy a szájához szorítani és kiabálni bele. Igazából kb. egyáltalán nem kell szórakoztatnom :) De azért sokat mondókázunk, próbálnék neki képeket mutogatni, de a babakönyvek még nem érdeklik.
2020. okt. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is egész nap pakol és elszorakozik mindennel a lakásban, csak a játékaival nem. Ebben a korban ingerkereső üzemmódba kapcsolnak, úgyhogy hagyd nyugodtan felfedezni, felügyelettel.
2020. okt. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az en babam 10 honapos, es nem reg kapott egy matatofalat. Zarak vannak rajta. Nagyon bejon neki.

Ilyen:

[link]


A masik amit imad ez a zenelo szonyeg, amivel kellett ido, hogy megbaratkozzon, az elejen felt a hangoktol.

Az pedig ilyen: [link]


Labdamedence, bar az en kis csajom ugy hasznalja, hogy a szines labdakkal jatszik csak, az egesz szobaban mindenhol megtalalhatoak.

[link]


Szereti a sima hagyomas buborekfujot.


Amugy en a Regiojatek honlapjat nezegetem sokat, mindig talalok valami jo kis jatekot, korcsoportokra lehet keresni ott, (bar lehet mindenhol igy van, nem tudom) szoval szerintem erdemes felnezni az oldalukra.

2020. okt. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!