Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik bugyi pelenkát használnak...

Akik bugyi pelenkát használnak nap közben,jól gondolom,hogy estére nem jó megoldás?

Figyelt kérdés

11 hónapos fiamra már egy ideje nappal bugyi pelust teszek,mert könnyebben rá tudom adni. Gyűlöli a pelenkacserét,öltözködést. Éjjel eddig a pampers sleep and play pelenkáját használtam,ami nagyon bevált. Este ráadtam és reggelre totál tele volt,de a fiam bőre teljesen száraz maradt és soha nem folyt ki belőle a pisi. Viszont egy hete valamiért mindig baleset van. A méret jó,nem hiszem hogy 5-ös kéne neki,talán lehet az a baj hogy változik a gyerek alkata,nyúlik és már nem passzol, nem tudom. A bugyisat ráadhatom éjjelre vagy azt nem szokták éjszakai használatra?

Köszönöm előre is a válaszokat!



2020. okt. 20. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi éjszakára is azt használtuk, izgő-mozgó korától végig, amíg nem lett szobatiszta. Csak akkor volt gond, ha megtelt, nem csúszott el. A fiam hálózsákban aludt és kezeslábasban, azokban nem lett volna könnyű lemozogni magáról a pelust.
2020. okt. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Kevesebbet tud magába szívni, éjszaka sima pelust adok rá, esetleg tanuld meg állva feltenni rá.
2020. okt. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mindig bugyisat adunk rá estére, sose volt baj, reggelig siman birja, kényelmesebb is.
2020. okt. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindig bugyipelust kapnak, sosincs baleset.
2020. okt. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szintén bugyipelusos 15hós lányom, sosem volt baleset.
2020. okt. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Simát adok a fiamra nappalra és bugyipelenkát éjszakára. Hiába adtam nagyobb méretűt rá a simából, átázott, a bugyipelus tökéletesen tart.
2020. okt. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk pont az ellenkezője van, a legjobb márkájú bugyipelus is átázik, csak a sima bírja ki az éjszakát
2020. okt. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is bugyisat (Pampers) adok rá éjjelre is és nem ázik át, pedig felkel enni is, úgyhogy eléggé megtelik reggelre.
2020. okt. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kipróbálom éjszakára.
2020. okt. 21. 08:54
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
11 hónaposra miért 5-ös pelust adsz? Nem túl nagy rá? Mi még 2 évesen is 3-4-est hordtunk.
2020. okt. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!