Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik bugyi pelenkát használnak...

Akik bugyi pelenkát használnak nap közben,jól gondolom,hogy estére nem jó megoldás?

Figyelt kérdés

11 hónapos fiamra már egy ideje nappal bugyi pelust teszek,mert könnyebben rá tudom adni. Gyűlöli a pelenkacserét,öltözködést. Éjjel eddig a pampers sleep and play pelenkáját használtam,ami nagyon bevált. Este ráadtam és reggelre totál tele volt,de a fiam bőre teljesen száraz maradt és soha nem folyt ki belőle a pisi. Viszont egy hete valamiért mindig baleset van. A méret jó,nem hiszem hogy 5-ös kéne neki,talán lehet az a baj hogy változik a gyerek alkata,nyúlik és már nem passzol, nem tudom. A bugyisat ráadhatom éjjelre vagy azt nem szokták éjszakai használatra?

Köszönöm előre is a válaszokat!



2020. okt. 20. 22:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

10


Véletlenül félre olvastad. 4-es pelust hord. Az 5-ös nagy lenne rá. 11 kg. Sokat változott a testalkata az utóbbi 1 hónapban. Duci kisbaba volt és most elkezdett nyúlni. Szerintem azért van mostanában annyi átázás,mert már nem jó ez a pelus. Ezért kérdeztem hogy estére mehet-e a bugyis,amit nappal visel. Na mindegy. Túl van tárgyalva. Kipróbálom és meglátom. Köszönöm a válaszokat!

2020. okt. 21. 11:35
 12/12 anonim ***** válasza:
65%
Ja értem, tényleg félre olvastam. Én azt adtam éjszakára is a lányomra, egy próbát megér szerintem nálatok is!
2020. okt. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!