Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baja lesz a babának ha...

Mi baja lesz a babának ha szoptatáskor gennyes tejet eszik?

Figyelt kérdés

El van záródva az egyik tejcsatornám, de a doki is meg mindenki azt javasolták hogy abból a mellből is szoptassak plusz ha maradt benne tej fejem le. Nem igazán akar múlni ez az egész hába a bevételt praktikák, így antibiotikumot írták ki. Ha ezzel sem javul akkor be kell mennem a kórházba megnézetni. Persze ez a diagnózis a vírus helyzetre való tekintettel telefonon keresztűl lett felállítva. 🤬😡 Na most ha viszont gennyes akkor nem szoptathatok abból a mellből. Na de szemmel én ezt nem látom hogy van e benne mert ha nyomok ki belőle tejet látom hogy fehér.

De mi van ha mégis tartalmaz gennyesedést és én meg így etetem a picit?? Mi baja lehet így a kicsinek??

SOS tapasztalatokat!



2020. okt. 21. 16:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért, nem olvastam vissza mielőtt kiraktam. A telóm átírja a szavakat. Na de azért a lényeg értelmezhető.
2020. okt. 21. 17:03
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha gennyes lenne, akkor be is lenne gyulladva,.piszkosul fájna és lázas lennél. De egyébként gyulladással is lehet, sőt, ajánlott szoptatni. Antibiotikumot szedni tejcsatorna elzáródásra tök hülyeség
2020. okt. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam hogy egyébként eléggé fáj, nyomásra meg szoptatáskor, meg szerintem be is van gyulladva mert tök forró azon a részen a mellem, meg egy kis pirosodás is van ott. Csak azt nem tudom hogy gennyesedés van e? 😟
2020. okt. 21. 17:12
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Biztos, hogy nem szoptatnek így. Fejnem és massziroznam azt a mellem amíg el nem múlik.
2020. okt. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mellgyulladással is lehet szoptatni, sőt, a szoptatás fog leginkább segíteni a problémán
2020. okt. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen utolsó ezt tanácsolták nekem is. De igazából a lényeg ami érdekel hogy a babával mi történhet milyen hatással lehet rá ha rossz tejet szopcsizik? Erről nem találok semmit.
2020. okt. 21. 17:34
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül nem találsz róla semmit... Mert nem létező probléma
2020. okt. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!