Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányomnak a szemöldökénél...

Kislányomnak a szemöldökénél jött ki a koszmó. Kenegetem oljjal. A haja között még nincs. Azért hogy megelőzzem, érdemes kenegetni már előre a fejecskéjét is?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy megelőzni nem lehet olajozással, szóval fölösleges.
2010. aug. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél Babé sampont, az megelőzésre is jó, nálunk csak ez vált be, nagyon koszmós volt a fiam feje. Nem olcsó, de jó sokáig kitart. Nekem az olajos kenegetés nem jött be, úgy szedtem le a körmömmel a fejéről is.
2010. aug. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az arcocskáról nálunk úgy jött le, h fürdés előtt alaposan bekentem fürdetőkrémmel, majd ledörgöltem textil pelussal. Két nap alatt lejött, pedig irtóra bekoszmósodott. A Babe sampon tényleg jó, sokaknak használ, megelőzésre is. Azért az újszülött fejbőrét időnként érdemes olajjal átkenni, mert ott is könnyen kiszárad a bőr (mi eleinte az egész testét olajoztuk -- téli baba)
2010. aug. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiamnál is ott jött ki. Nyugodtan olajozd be. Első gyermekemnél nem volt. Másodiknál a Babé sem segített. Jó vastagon olajoztunk, kissapkáztunk az sem vált be. Csak a popsikrémmel bekent buksi volt jó. Krémezd ahol száraz.
2010. aug. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!