Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik nevet adnad?

Melyik nevet adnad?

Figyelt kérdés
2020. okt. 25. 16:51
A kérdező szavazást indított:
Emma
Elza
Johanna
Jadviga
86 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Elza, de csak mert őrületes frozen fan vagyok 😅

egyébként a felsoroltak közül egyedül a Jadvigát nem adnám, bármelyik másikat igen. Johanna mellé második keresztnevet nem, de a maradék kettő akár kombinálható is.

2020. okt. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Emma vagy Johanna.
2020. okt. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, Elza a Jégvarázs miatt😅

De amúgy nem adnám, mert alapvetően annyira nem tetszik, csak a mese miatt szeretem.

A Johannát imádom (azt is amúgy a Jégvarázs szerettette meg velem - kitartás, Johanna!), de az tényleg nagyon tetszik, valószínűleg amúgy is rátaláltam volna, egyik kedvencem.

Az Emma szintén szép, szeretem, talán kissé túl gyakorinak találom, de ez minden. Gyönyörű amúgy.

Jadviga nagyon nem tetszik.


Összegezve, részemről a Johanna és az Emma a befutó.

2020. okt. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Emma már van a családban, így a Johannát választanám.
2020. okt. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Johannát választanám, ezt a nevet amúgy is adnám.

Az Emma felénk nagyon gyakori (annyira nem is tetszik), az Elzáról egy kutya jut eszembe (ismertem ilyen névvel még a jégvarázs előtt, amit egyébként én nem láttam), a Jadviga meg túl idegen hangzású.

2020. okt. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1.Johanna

2.Emma

2020. okt. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az Emma gyönyörű név de már nagyon gyakori szerintem úgyhogy Johanna. De a Jadviga sem rossz nagyon különleges meg olyan kis határozott, talpra esett.
2020. nov. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!