Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik nevet adnád a saját...

Melyik nevet adnád a saját fiadnak?

Figyelt kérdés

2020. jún. 18. 18:35
A kérdező szavazást indított:
Barnabás (Barni)
Benedek (Beni)
Benett (Beni)
Benjámin (Bendzsi)
94 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15%
Fujj tucatnevek! Bendzsi bandzsi🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮
2020. jún. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%
Egyiket sem, tucatnevet nem adok.
2020. jún. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
33%
Benjámint, de Benőnek becézném:D
2020. jún. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
37%
Ezek közül Benett. Kis módosítást eszközölve Barna, mivel a Barni nagyon tetzik, jobban mint a másik 3, ellenben a Barnabás picit sem.
2020. jún. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
A sajàtomnak egyiket sem. A Beni becenevű nevek nálam rögtön kiesnek, mert így hívják a kutyánkat. A Benjámin így még szèp is lenne, de a Bendzsi rögtön elvenné a kedvem. A Barnabás sem tetszik, de mèg talàn az a legjobb.
2020. jún. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
56%

Ha nagyon muszáj választani ezek közül, akkor a Barnabást (majdnem az lettem én is, de szerencsére lebeszélték róla anyámat), viszont a becézése rettenet.


A Bencét meg a Benettet én betiltanám!

2020. jún. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%
Egyiket sem adnám, de ezeket közül a Barnabás a vállalható. A Benedek is elmegy, de a Benett borzalmas idegen hangzású, tucat név. A Beni becézéstől egyenesen kiráz a hideg. Benjamin sem tetszik, főleg nem a Bendzsi becézéssel. Katasztrófa.
2020. jún. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

A Benedek nekem nagyon tetszik, de a Bence is.


Én inkább bármikor tucatnevet adok, előbb nevezném Csabának vagy Attilának a gyerekem mint mondjuk Medoxnak. A fiamat Péternek hívják amúgy.

2020. jún. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
He ezek közül a nevek közül kell választani, akkor nekem a Benjámin tetszik, én személy szerint pl Ben-nek vagy Beni-nek becézném. :)
2020. jún. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mindenkinek zöldet nyomtam, bár ez nem az én gyerekemről szól, ez egy vélemény nyilvánításra buzdítás volt :D
2020. jún. 18. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!