Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pihenőszéket érdemes...

Milyen pihenőszéket érdemes venni? Simát vagy rezgőset? Illetve adamo hinta mellé ti vennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagy dilemmába vagyok hogy vegyek e a gyermekemnek pihenőszéket sok helyen olvastam hogy praktikus. Viszont adamo hintát vettünk. Szerintetek felesleges a pihenőszék amikor az adamoba is beletudom rakni? Ti vennétek, ha igen milyet?

Köszi!



2020. okt. 28. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van elektromos és sima is. Azért tartom praktikusnak, mert a lakás különböző pontjaira is könnyen vihető és majd látom a babát. Adamo hintánk nincsen, de ismerősünk nagyon dícséri. Azt mondta, hogy imádja a babája. Nem zárjuk ki, hogy később veszünk egyet, bár elég drága.
2020. okt. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Gyogytornaszkent mondom,hogy pihenoszeket ne vegyel,nem jo a baba gerincenek..
2020. okt. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Felesleges és a szabad mozgást is akadályozza.

Pl: gyönyörűen felhúzzák benne magukat már 4 hónaposan, a sok hülye pedig azt hiszi, hogy ez milyen jó.

2020. okt. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Nekünk van mindkettő. Nem bántam meg. Az adamohintában inkább csak alszik. A pihenoszekben meg jatszik nezelodik, mivel azon van jatek, a mienk nem rezgős, mamas and papasbol van, szerintem a legolcsobb változat amit ott lehet kapni.

Ha pl furodk vagy hajat mosok akkor beviszem a furdoszobaba a pihenoszeket es addig abban elvan a baba, es ott vagyok ha baj lenne. Meg mi a nyaron is kivittuk az udvarra es abban nézelődött. Vagy pl fozesnel is odaraktam a kozelbe amig nagyon pici volt. Most mar 7 honapos, ugyhogy tobbet jatszik mar a szonyegen, es igy is ralatok a konyhabol.

Ugyhogy szerintem praktikus mert jóval kisebb mint az adamo es tudod ide-oda vinni a lakasban ha kell, kozben tudod figyelni a babat.

2020. okt. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Jaj bocsi összekevertem. A pihenoszekunk a Brendonból van. A jatszoszonyeg mamas and papasos es az zenel is.

4.valaszolo

2020. okt. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
A sima teljesen jó. Mi rezgőset vettünk, de soha nem használtuk ezt a funkciót. Szerintem praktikus adamo hinta mellett is. Mi is mindegyiket használtuk.
2020. okt. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
En két dologra használtam. Amíg főztem benne volt, amikor még nem kúszott így nyugi volt addig, illetve mikor elkezdtük a hozzataplalast abban volt. Ezen kívül sok haszna nem volt. Talán 3x kapcsoltam be a hintás funkciót (ilyen nagy állványos). En azt mondom egy sima is elég, amúgy sem szabad sokat benne lennie akkor meg minek a méreg drága?
2020. okt. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!