Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pihenőszék - érdemes rezgőset...

Pihenőszék - érdemes rezgőset venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Második kislányomat várom, s most tervben van egy pihenőszék vétele, kiindulva a tapasztalatokból úgy érzem van értelme - csak azt nem tudom érdemes-e megvenni a hiper-szuper rezgős-zenélős változatot, vagy tökéletesen jó egy egyszerű szék is? Kicsi lesz a korkülönbség ( 19 hónap) , de első kislányomnak nem volt ilyenje, ezért érdekelnének a tapasztalatok.

Köszönöm!


2012. dec. 5. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

lehet lepontoznak de szerintem ez a rezgő változat azért nem túl jó mert később is csak rázásra fog elaludni akkor

a babák könnyen megszokják a jót..

bár ez nem mindegyikre igaz,bár ha az enyéimből indulok ki.....

2012. dec. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Mi most vettünk ,szintén a második gyereknek.Nálunk 6 év a korkülönbség.Most 7 hetes,kb 3 volt,amikor vettük.

Röviden. Én nem tudom beletenni piheni,csak az apja...ne kérdezd,h miért.

Rezegni rezeg,és a szívemre teszem a kezem,nem is rezeghetne jobban,de az igazi figyelemelterelés/felkeltés az az amikor valaki picit lökdödsi is.Tehát ott kell ülni mellette.

10-ből 8 -szor elkezdett csuklani benne.Ráfognám a büfire,de tudom,h becsülettel meg van büfiztetve.

Szóval igazán jó tapasztalatom nincs vele.Nem lett nélkülözhetetlen családi barát. :)

2012. dec. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A mi pihenőszékünk nagyon komoly volt! Rezgett is, de ezt a funkciót nem igen használtuk ki! Viszont az anyaméh hangját utánzó funkciót, nagyon kedvelte! Vicces volt, ahogy lazult benne! :-)
2012. dec. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A 2. vagyok.

...és ahogy az első írja,nekem is volt egy olyan felemás érzésem,amikor benne volt a kicsi,h hogy fogom én ezt produkálni neki,ha nem lesz velünk valahol a szék. ( és ne nevess ki,de magamból indultam ki,h ha egy dolgot sokáig csinálok,akkor pihenő állapotban is érzem azokat az izommozgásokat,hatásokat,amiket közben éreztem...és nem akartam,h Babu is azt érezze, órák múlva is,mintha benne lenne... nem tudom,h nektek megvan-e ez az érzés, de másként nem tudom körülírni???)

2012. dec. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 gabszem ***** válasza:
Nekünk a legolcsóbbak közül volt pihenőszékünk, nem rezgett, de nem is kellett. Szerintem felesleges.
2012. dec. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, valahogy én is az egyszerű felé húok, csak annyi helyen reklámozzák ,hogy ez milyen szuper... azt hiszem választunk egy szép színes kis széket , mindenféle extra funkció nélkül - pénztárcánknak is jobb lesz :) épp most láttam, hogy tescóban féláron lesz , bár nem tudom milyen minőség de megnézzük!
2012. dec. 5. 16:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem rezgős van. Még nem volt 1 hónapos a fiam amikor megvettük. Az enyémnek kihajtható az alja és később hintaszékként lehet használni (18 kg-ig) Szerettem, hogy rezgett, mert addig pl. el tudtam mosogatni vagy vasaltam. SOHA nem aludt el tőle a gyerek és nem kell ringatni, ahhoz, hogy elaludjon. Én szeretem.
2012. dec. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is rezgős van, az én lányom sem aludt el benne, soha! Nem is azért kapta, hogy abban aludjon vagy a rezgés "elaltassa". Ha ébren volt (kiságyban való alvás után), abban nézelődött, napi szinten összesen max. 50 percet, több részletben (nem hagytam benne tovább, mert nem volt teljesen dönthető, olyan kagyló-forma). Viccesen hangzik, de azért választottuk a rezgőst, mert nagyon hasfájós volt, és olvastam fórumokon, hogy segít a gázok távozásában. (Persze ettől nem oldódott meg a probléma, naiv voltam.)Volt neki egy olcsó, használt egyszerű széke is, amit teljesen le lehetett dönteni, azt sokkal jobban szerette, ha őszinte akarok lenni. Abban több időt is hagytam, mert jobban illeszkedtek a döntési lehetőségek a gerincfejlődéséhez. A játékívet mindkettőnél szerette, semmivel sem volt jobb, érdekesebb a drága neki, mint az olcsó.
2012. dec. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekünk a sima, legegyszerűbb pihenőszékünk volt, nem volt rezgős.

Nagyon szerette a kislányom. Néha a lábammal hintáztattam benne, de inkább csak feküdt benne és nézelődött.

Szerintem felesleges a rezgős.

Viszont amit mindenképp vegyetek rá az egy játékív szép lelógó játékokkal amit később tapizhat. Imádta a lányom.

2012. dec. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekünk rezgős van,de nem is ez a lényeg hanem hogy 18 kg ig jó ,kisebbet ne vegyél.Mert nagyon hasznos volt baba korban,de most 16 hónaposan imádja,bele mászik hintázik , ha elfárad összekucorodik benne,és a nagy tesó is használhatja.Ha már pénzt adsz ki érte legyen minél tovább jó.

Ja és legyen rezgős,azt lehet nem rezgetni de egy nem rezgőset nem tudsz rezegtetni ! :)

2012. dec. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!