Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes még pihenőszéket...

Érdemes még pihenőszéket vennem egy 7kg-os babának?

Figyelt kérdés
2013. aug. 19. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, hogy hány hónapos a babád. Mert ha 3 hónaposan 7 kg, még akár érdemes is lehet, de ha 7 hónaposan 7 kg, akkor szerintem nem sok értelme van.
2013. aug. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha 5-6 hónapos akkor már nem érdemes megvenni, nem lesz benne el.
2013. aug. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az enyém 3 hónapos korában már nem maradt meg benne.
2013. aug. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, alig használnátok.
2013. aug. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3,5 hós a babám! Sajnos ez valahogy elmaradt és nem vettünk eddig neki se pihenőszéket, se hintát. Most viszont állandóan a kezemben viszem vagy a babakocsiba fektetem ott ahol épp vagyok! A fekvés viszont már nem nagyon tetszik neki! Természetesen ami színes és zenél az nagyon érdekli, leköti a figyelmét (egy darabig) , ezért gondoltam egy ilyen székre!
2013. aug. 19. 22:03
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak azért is tettem fel a kérdést, mert a legtöbb ilyen szék úgy nézem, csak 9 kg-ig használható!
2013. aug. 19. 22:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem ne vegyél neki. Rakd le egy plédre, had mozogjon-forogjon.
2013. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk egyet,ugyanennyi idős volt a fiam akkor. Arra tök jó volt,hogy amíg nem tudott ülni,addig ebbe tettem bele és így kóstoltattam. Viszont kb.5 hónapos korában már olyanokat fordult benne,hogy nem mertem bele tenni. Szerintem jobban jártok,ha inkább valami bébitornázót vesztek,a baba pedig mehet a földre,felé a játékok :) ha csak néha tennéd bele,akkor meg igazából akár hordozóba is rakhatod.
2013. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A FP-nak van olyan pihenőszéke, ami 18 kg-ig jó, átalakítható, és azt venném.

Egyébként a 9 kg-osokat pikk-pakk kinövi, persze az is kérdés,hogy tetszeni fog-e neki. Mi 7-8 hónapos koránál tovább nem tudtuk használni a hintákat és székeket, a kicsi el lett volna benne, de a súly miatt nem tudtuk használni, a nagy nem maradt meg benne.

2013. aug. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Érdemes akkor már inkább egy járókát venni. Nincs baba hordozótok? Abba is beletudod tenni és valahogyan oldjad meg, hogy fölé játékokat lógatsz. Nekünk az egész szobán keresztül ment (kilincstől kilincsig) egy kötél és a baba fölött lógtak a játékok. Így már ugyan olyan mint egy pihenő szék.
2013. aug. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!