Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik csőrős itatópoharat...

Melyik csőrős itatópoharat érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Aventes cumisüvegje van, de az itatópohárról azt olvastam, hogy eléggé csöpög:(
2010. aug. 9. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nuby szilikonosunk van, Müllerben 990 Ft volt. Egyet már kirágott, szóval túl drágát nem érdemes venni. De ez legalább csöpögésmentes, van fogantyúja, és elsőre elfogadta. Próbálkoztunk merev csőrössel is, azt sem tudta, mit kell vele kezdeni, nem akart belőle inni.
2010. aug. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

nem csöpög.


nekünk is úgy van hogy az itató pohár részét utálom - megőrülök hogy alig látom meddig van - de a 260 ml-es üvegre csavarom rá az 1-es v. a 2-es fejet és úgy fogó nélkül manőverez vele.


párszor már beszóltak mert csak a cumisüveg részét látják belőle de aztán hopp és kopp - nem szóltam én egy szót se magukat járatták le-

most van egy jupik-os üvege azt nyúzza de azt se szeressem mert olyan filingem van mintha folyton cukros szarokat inna.

2010. aug. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudaom hallottatok-e már a Tupperware termékekről.Ez a pohát 100% szivárgásmentes és törhetetlen.Mi imádjuk.

[link]

2010. aug. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekünk Avent-es van, a miénk nem csöpög, meg vagyunk vele elégedve.
2010. aug. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja, igen, ez a belinkelt Tupper is nagyon jó. (Ezt is kirágta a drága kisfiam, ahhoz meg egy kicsit drága...)
2010. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekünk Aventes van,merev csörű,és csöpög.
2010. aug. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szóval, akkor az anventes kilőve. Szerintem a tupperware is...mert lehet el sem fogadja. Ennyiért picit drága. Annyival máris okosabb lettem, hogy inkább szilikonosat nézzek. Köszi:)
2010. aug. 9. 16:10
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi olyan gyorsan áttétünk a pohárra, meg a szipókás üvegre hogy pénz kidobás ezek a csőrös itatók.De első gyerekes anyukák mindent megvesznek!Én is megvettem.Most hogy jön a második próbálok nem kidobni pénzt ilyenekre.
2010. aug. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én sem első gyermekes anyuka vagyok, de muszáj leszek megvenni...a kislányom már 15 hónapos, de akárhogy próbálom is, pohárból nem iszik sokat...inkább ellöki. Régebben gondok voltak az ivással, nem nagyon akart inni. Most már iszik, de pl. nem tud inni ülve, csak ha lefekszik.
2010. aug. 9. 16:56
 10/12 anonim ***** válasza:

Avent és Nuby kisvakond 1 sz.r!

Most ilyet vettem:

[link]


Nem csöpög,ha szétszedem utána néha nehezen indul be,de a fiam egyedül is tudja használni.Sztem megérte az árát.

Még 1 ilyet akarok venni,mert a tejet reggel-este félig bekómázva issza meg.El akarom hagyni végre a cumisüveget.


[link]

2010. aug. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!