Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyenek a "suttogós" könyvek?...

Milyenek a "suttogós" könyvek? Érdemes megvenni őket? Miről szólnak?

Figyelt kérdés
Suttogó titkai I.-II. A suttogó mindent megold. Szerző Tracy Hogg Melinda Blau
2011. okt. 23. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, a Suttogó nekem megmentette a kis életemet, amikor megszületett a hasfájós fiam. nagyon jó tanácsokat kaptam belőle és sokat tudtam alkalmazni is, így lett napirendünk is. De nem szoptatásellenes, meg hasonlók, aki csak beleolvas, annak teljesen más dolgok jönnek le, mint aki A-Z-ig végigolvassa, mert egymásra épülnek a fejezetek.

A Suttogó II-t még nem olvastam, mert még 14 hónapos a fiam, nem volt rá időm.


Viszont én a helyedben nem venném meg, inkább letölteném valahonnan, és a gépen olvasnám, így nem kerül pénzbe, és ha neked mégsem tetszik, akkor letörlöd :-) Én bevallom úgy voltam vele, hogy a könyv árán inkább akkoriban vettem egy aranyos játékot a kisfiamnak :-)))


Jó olvasást neked és boldog babázást!

2011. okt. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha kell, akkor átküldöm neked mind a két könyvet!
2011. okt. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

légyszi nekem küldd át!

Ha írsz egy privit, tudok válaszolni, és akkor meglesz az e-mail címem :)

2011. okt. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, közben sikerült megszereznem.
2011. okt. 23. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!