Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikea járássegítőt érdemes...

Ikea járássegítőt érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 18. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk nem jött be a járássegítő.(nem IKEA) A fiam soha nem arra használta amire kellett volna.Igaz,nagyon jól elvolt vele,de nem járni tanult vele.
2011. okt. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Más típusú járássegítőt kapott a lányom, két hétig használta, utána ott állt a sarokban, nem érte meg az árát.
2011. okt. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudod mi a legjobb járássegítő?: a tejes kartondoboz.

A csajosom azt tolja maga előtt, és azzal fut. Elég stabil ahhoz, hogy haladjon, puha ha esne nem üti még az is meg, plusz tök jó bújócskahely is.

2011. okt. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
NEkünk van ikeás járássegítőnk, tavaly karácsonyra kapta a kisfiam.Még mindig használja, nagyon szereti. Szépen bepakolja a cuccait, néha a macskát, aztán tologatja a lakásban. Nekem ez az egyik olyan játéka, amire utólag is azt mondom, hogy tök megérte megvenni.
2011. okt. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, nekünk egyszerű tescos járássegítőnk van, és imádja a fiam! elöl játékok vannak rajta, amikhez leguggol, nyomogatja őket, nézegeti, pörgeti, aztán feláll és újra tolni kezdi, megint megáll-nézegeti-tolja - és ezt a bazi nagy kardioedzést képes megcsinálni 25-ször :-)))

Szerintem nagyon jó találmány, én biztos díjat adnék érte, a fejlődésneurológusunk is nagyon ajánlotta.

a tescos talán olcsóbb is lehet, de nem tudom melyik ikeásra gondolsz, az a lényeg, hogy ilyen háromszög alakú legyen, hogy a gyerkőc, amikor lép legyen hová belépnie a lábával, ne ütközzön neki semminek, mint pl. a FP motorrá alakítható oroszlánnál, mert ott ez a gond, a barátnőméknél láttam, onnan okoskodtam ki én is.


Ilyenről beszélek:

[link]

Látod, a kisgyerek be is tud lépni a háromszög alá, így jobban tartja az egyensúlyát.


Szerintem egyébként a járássegítő egy egész kis tornára készteti a gyerkőcöt, a hajolástól a guggoláson át a lépkedésig...tehát télre nagyon jó lesz nektek, mert elfárad majd, ha nem tudod kivinni.

2011. okt. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!