Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az a mindenmentes...

Milyen az a mindenmentes tortalap a baba 1. szülinapi tortájához? Sehol nem találom a receptet

Figyelt kérdés

#torta #baba #étkezés #1 éves #12 hónapos #Milyen tortát készítsek
2020. okt. 29. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

Én cukormentes kekszet daráltam le és kevertem el vajjal cukor nélkül.

Ez volt az alap.

Erre ment egy túrós-barackos-mascarpones krém, majd sütőbe, végül díszítettem.


Majdnem, mint egy hamis sajttorta.


Minden be volt vezetve, imádta.

2020. okt. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen hülyeként vakogok bele, de mi az a "mindenmentes" torta?? Még csak nemsokára kezdjük a hozzátáplálást majd, de én úgy készültem, hogy 1 éves korára 1-2 súlyos allergéntől eltekintve már mindent ehet egy baba :S
2020. okt. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Miért kéne bármitől is mentesnek lennie? Sima 6 tojásos piskótát sütök a gyerekeimnek az első szülinapjuk óta minden évben...
2020. okt. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Egy évesen mindent ehet, hacsak nem allergiás.
2020. okt. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A tojásfehérjét még nem vezetteb be neki....ezen kívül igyekszek minél egészségesebben táplálni ameddig csak lehet szeretném elkerulni a cukrot...így is épp eleget kap ami van a tejpépekben vagy a babapudingokban...es en sem értem h lehet egy piskóta minden mentes...

Ha kapott már többször babapiskótát ami persze szintén tartalmaz tojást akkor bevállalhatom a rendes piskótát?

2020. okt. 29. 12:56
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnéd elkerülni, akkor minek adsz babapudingot meg tejpépet?

Egyik se kötelező. :)

2020. okt. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
A tejpépben is cukor van meg a babapudingban is:)
2020. okt. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%

Kicsit ellentmondásos ez számomra.

A babapudingok és tejpépek is tartalmaznak cukrot..nemkell úgy kerülni azt,mintha valami ördögi dolog lenne.

És a tojásfehérje..ikreim vannak,pont hogy a fehérjét kellett először bevezetnünk a tojásból,mert a sárgája allergizál. Szóval Adhatod a gyerkőcnek.

Egy totál sima vizes piskótát sütsz,bele esetleg túrókrém gyümivel.

2020. okt. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kovezzetek meg de az én fiam egy csokitortat kapott első szülinapjára. És lám, bele sem halt. 🙄
2021. febr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!