Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kész piskóta tortalapot...

Kész piskóta tortalapot Debrecenben pékségi minőségben lehet kapni valahol?

Figyelt kérdés
Nem mint a pl. a Sparban a Ceres, hanem amit régebben árultak kenyérboltokban, pékségekben saját sütést, ahogy a pizzalapot is árulják. Az nem volt annyira műízű.

#frissesség #tortalap #piskótatorta
2019. máj. 21. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:

A pékségekben nem igazán gyártanak piskótát!

Másrészt sokkal egyszerübb sütni otthon, akkor garantáltan nem müízü!

2019. máj. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Valahogy sejtettem, hogy ilyen választ kapok.

Szeretnék kész piskótatorta lapot venni. Attól várok választ, aki tud nekem abban segíteni, hogy hol tudok venni. Nem fárasztanám a nagyérdeműt azzal, hogy miért nem sütöm meg, szerintem el tudom dönteni, hogy sütni vagy vásárolni akarok. Receptet sem kérek, találnék a neten, de én venni szeretnék tortalapot. Mea Culpa.

2019. máj. 21. 09:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor az elsö vagyok újra és változatlanul nem hallottam még oylat, hogy bármilyen pékség sütne/árulna piskótalapot.

A legokosabb lenne részedröl bemenni valamelyikbe, amit ismersz és rákérdezni, hogy esetleg van-e nekik, vagy sütnek-e neked megrendelésre!

2019. máj. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Szia,én coop boltban már láttam ilyen jó pufis és sima fóliában volt az biztos fini házias jellegű :)
2019. máj. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!