Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok vacsorára ami...

Mit adtok vacsorára ami lakatos 14honaposotoknak?

Figyelt kérdés
Én bármit adok neki kenyér felvagottal megeszi de nem eszik annyit belőle hogy átaludja az éjszakát. Csak akkor nem ébred éjjel ha vacsorára bébi kaját kap. Szeretném már elhagyni de bármit adok neki ami nem bébi étel kell éjjel és követeli a tápszert. Ebédre a mi kajankbol eszik de vacsorára már nem kér belőle.
2020. okt. 29. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Szendvics vagy meleg kaja van vacsira is nálunk, kb 10 hónapos koruktól ezt eszik.
2020. okt. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tejpép, gabonapép, tejberizs-gríz, gyümölcsös-joghurtos-kakaós-vaníliás zabkása.

Kenyértől mindig éhes maradt.

2020. okt. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Én is pont ezen gondolkoztam ma reggel, hogy talàn ezért kel annyiszor éjjel, mert esetleg nem elég a vacsora (pár katona vajas kenyér + némi tejpép, amit megeszik). Nekem a bundás kenyér jutott eszembe kis sajttal, azért az csak laktatóbb, talán abból több fogy, mint a sima kenyérből.
2020. okt. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

Lakatos? 😂

A legjobb vicc, hogy kétszer is visszakérdez az oldal, hogy biztos hogy kiírod.

2020. okt. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Próbálj valami sűrűbb krémlevest adni, hogy a folyadékja is meglegyen éjszakára, valamilyen betéttel.


De a zabkása, tejbegríz is nagyon jó ötlet.


Gyümölcsöset, vagy túlzottan cukrosat, én, nem adnék neki éjszakára. De, ez csak én vagyok.

2020. okt. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi úgy csináljuk, hogy vacsi 6-7 óra és lefekvés előtt kap egy nagy adag tapszert. 210 ml.
2020. okt. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vacsora nálunk 7kor van de mivel a tápszert csak álmában fogadja el így lefekvésnél csak vizet iszik. Próbáltam a tejitalt de azt is elloki mert azt hiszi hogy tápszer.
2020. okt. 29. 19:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 14 hónapos. Esténként zabkását eszik. Ùgy csinálom, hogy megfözöm vízben, és csinálok mellé gyümölcspépet. Nyáron tettem el a fagyasztóba mindenféle gyümölcsöt direkt neki, erre a célra. Körte szilva füge ribizli áfonya eper málna. Ìgy együtt imádja, de a zabkását magában nem nagyon szokta megenni. Ettöl jól alszik, a hasának is jót tesz szerintem.
2020. nov. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!