Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Lakatos Katalin fejlesztőnél...

Lakatos Katalin fejlesztőnél felmérésen, esetleg terápián milyen tapasztalatokat, benyomásokat szereztek?

Figyelt kérdés
Én majd viszem a kisfiamat, de most van némi rossz érzésem, majd leírom, ha ír valaki(k)...
2014. nov. 21. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:

A kislányomat annak idején ő mérte fel. Érdekes a hanghordozása, valamint ami a szívén, az a száján, némely esetben kíméletlennek hatott, amit mondott a felmérés közben. Azonban a gyerekkel szépen és jól bánt, a feladatsor, amit írt, jónak bizonyult, a kontrollokon is minden rendben volt. Nem hízelgős, nem bájolgós nőnek ismertem meg, inkább tárgyilagos. Én az a fajta anyuka vagyok, akinek pont ez a tárgyilagosság jön be, nem szeretem a felesleges csicsergést és bájolgást.


Mi a rossz érzésed?

2014. nov. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál!

Azok a rossz érzéseim:

oviban ajánlották kb. másfél hónapja, mondtam h okés visszük, év végén vagy január körül. Azóta úgy érzem, h a nyakamra járnak! A pénz sem kevés, amit ki kell fizetni érte (konkrétan a részmunkaidős fizum negyede, vagy inkább több) de komolyan úgy éreztem, mintha az oviban valaki százalékot kapna ezért!

Másik: 15 000 / másfél óra... és ha a vizsgálat tovább tart felárat számol fel! Na, ennek lehúzás szaga van - ne legyen igazam!

Három: alig vagyok otthon (meló, utazás, stb.), halovány segédfogalmam sincs, hogy mikor érnék rá tornára vinni, otthon tornázni vele, mennyit kéne még belefeccelni anyagilag is, hogy hatásos legyen?

2014. nov. 21. 12:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem kötelező Lakatos Katihoz vinned. Jelentkezz be a gyerekekkel a kerületi Nev.Tan.-ba, (új nevén pedagógiai Szakszolgálat). Óvodai beutaló nélkül, szülői kérésre is fogadják a gyereket. Ingyenes, de készülj fel, hogy várólista lehet.

Biztos van mozgásfejlesztésben jártas szakemberük. Ha indokoltnak látja, javasolni fogja a fejlesztést (várólista, korlátozott időpontválasztási lehetőség), vagy otthoni gyakorlatokat javasol időnkénti kontrollal, természetesen mindezt ingyen.

2014. nov. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én igazán nem tudom, hogy mennyire lehúzás ez. Ennyi az ára. Nem mondhatnám, hogy le kell bárkit is húzniuk, annyi kis páciensük van, hogy szerintem nem igazán van szükségük ilyesmire. De valóban nem feltétlenül pont hozzá vinni a kisfiadat, sok terapeuta van már szerte Budapesten.
2014. nov. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy vihetem máshoz is.

Köszönöm, hogy írtatok!

Csak felmérgesített az óvoda meg nekem úgy korrektebbnek tűnne, hogy akkor 2 óra 20 ezer egy felmérésért.

Nagyon kész vagyok lelkileg az egész "gyereket fejlesztésre hordjuk" dologtól már! :(

2014. nov. 26. 14:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt szimpatikus, és nem is használt a torna.

Igaz, mi itthon csináltuk, ő csak megmutatta + kontroll.

Nem a bájolgás hiányzott tőle, de pl a gyerek nevét konzekvensen elrontotta, és teljesen futószalag érzésem volt vele kapcsolatban. És bár nálunk nem volt szó lehúzásról, hiszen a tornát itthon csináltuk, (mondjuk a speciális eszközöket ott kellett volna megvenni hozzá) mégis rideg volt az egész, a fiam se érezte jól magát nála, pedig a tornát imádta.

2014. dec. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!