Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallásvizsgálat csecsemő,...

Hallásvizsgálat csecsemő, volt e már valaki így?

Figyelt kérdés
Szept.20-án született meg a második babám, 3-4.napon csináltak neki OAE, a bal füle nem reagált rá, ma voltunk újra és most sem sikerült...:( Azzal nyugtatnak hogy biztos “magzatvíz”...viszont ma az orvos megnézte tiszta a füle...volt már valaki így? Mi lett belőle? Vissza kell mennünk majd pár héten belül de nagyon félek hogy nem hall rá....Doki szerint nincs olyan hogy az egyik fülére hall másikra nem...Köszönöm ha válaszoltok..
2020. okt. 30. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A fiamnak nem születésekor csinálták a vizsgálatot, hanem pár hetesen, de egyik fülére se jelzett hallást a gép. Vissza kellett menni egy hét múlva, addig csapkodtam mellette, kulcsot ráztam, mint egy őrült, hogy figyeljem hall e.

Végül kiderült, hogy meghibásodott a gép, semmi baja nincs :)

2020. okt. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kisfiamnak most csinálták másodjára, eltelt 5 hét azóta és most sem mutatott semmit a bal fülére :( pedig annyira bíztam hogy ennyi idő elteltével majd most sikerül...de sajnos nem :(
2020. okt. 30. 22:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hol csinaltattad, sztk-ban vagy magánban. Én a saját városomban nagyon sok rosszat hallottam az sztk-s hallásvizsgalatrol babáknál (szétszórtak, kapkodva csinálják, sokszor nem mutatott valósat a gép), úgyhogy én kapásból magánba vittem. Esetleg ha nem ott kezdtétek utánanézhetsz, hogy nálatok van-e ilyen lehetőség, legalább két géppel nézik meg és kiderülne ott is ezt mutatja-e.
2020. okt. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 khniki ***** válasza:
Nálunk a kórházban csinálták, nem volt valami jó eredmény, igaz, volt agyi reakció. Nekünk is a magzatmázat mondták és 2 héttel később kellett visszamenni. Tökéletes volt mindkét füle, azóta is nagyon kifinomult a hallása.
2020. okt. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!