Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany honapos korukban vannak...

Hany honapos korukban vannak el magukban a babak?

Figyelt kérdés
Nalad hogy volt? Az en 2 honaposom 10-15 percet nezelodik el a pihenoszekben mig a konyhaban teszek-veszek es kb ennyit a jatszoszonyegen ezen kivul meg a kisagyban kb ennyit ha megy a forgoja. Ez normalis igy? Illetve lehet treningelni hogy tobb idot legyen ott el magaban, vagy tul kicsi meg ilyesmihez?
2020. okt. 31. 13:16
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
85%
Olyan 14-15 évesen.
2020. okt. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
54%

Jézusom. Mi lesz veled ha jön a szepa?😂😂😂

13 hósom kb 2 percig van el nélkülem 😂😂 1 jól mondja. Majd 14-15 évesen 😂

2020. okt. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
83%

Meg kell értened a babákat..ennyi idősen ha anyát nem látja nem érzi,akkor nála kb vége a világnak. Neki te vagy a világ.

2 hósan ugyan érdeklődik már más után,de te vagy N1 !!

Tréningezni? Nem kutya ő,ne is haragudj.

Majd ahogy nő,úgy kezdi majd el érdekelni minden más.

Az a 10-15 perc az most totál normális

2020. okt. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
33%
Az én fiam most 7 hónapos, eddig 5 10 percnél nem volt el nagyon többet nélkülem de nem is szoktam egyedül hagyni soha. Max ha wc-re megyek. Most jött 1 hete a szepa... Nem is kell mondjam szerintem, 2 másodpercre elveszt a látó teréből már keserves sírás és 0-24ben a nyakamba lóg. Amit amúgy egyáltalán mem bánok, mert nagyon cukor. De kb játszik 3 percet aztán oda jön, 5 percig mászik a nyakamba, meg ül az ölembe aztán 2 percig megint leköti valami és ez így egész nap kb. Ha már most ennyire várod az önállóságot akkor nem tudom később mi lesz. 😳😬
2020. okt. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
79%

Tedd össze a két kezed hogy ilyen jól elvan 2 hónaposan.


A 2 évesem nem bír 5 percet se egyedül játszani, és babaként sem nézelődött egyedül sosem. Több emberes volt születése óta.

2020. okt. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
A treningelest nem ugy ertettem hogy sirni hagynam. Nem idegesit a sajat gyerekem, de van egy konyvem hogy hogyan jatszunk a babaval es ott irjak hogy ha latom hogy jol elvan egyedul ne avatkozzak bele mert igy megtanul egyedul is ellenni. Az hogy ha egy 30 percet tudna magaban nezelodni mar az en gondolatmenetem volt. De latom sokan felhaborodtak ezen, amit nem ertek miert?
2020. okt. 31. 13:48
 7/33 anonim ***** válasza:
82%
Nem háborodott fel senki. Csak tapasztalatból lemondtunk, hogy ne arra számíts amit a könyvben írnak, és hiába "tréningezed" nem minden nap ugyan olyan. Mindig mások lesznek az igények, aztán jön a szep szorongás. Ez ilyen ha már most 15 percet elvan egyedül az szuper. 5ös voltam
2020. okt. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
0%
Ugye igazam van?
2020. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
63%

“Illetve lehet treningelni hogy tobb idot legyen ott el ?”

De 2 hónapos mèg csak nagyon pici ès màr elvàrnàd tôle, hogy 30 perceket ellegyen egyedül csak mert egy könyvbe azt olvastad? Az èn babàmról anno akkor naponta irhattam volna ide ki kèrdèst, mert annyira semmi nem ugy volt mint a “nagykönyvbe” írva.

Majd alakul az ahogy tud fogni, forogni stb stb

2020. okt. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
31%

Akiknek 5 percet sincs el a gyereke egyedül olvasson utána a szabad játék fogalmának.


Vannak ám olyan anyukák akik nem érnek rá egész nap kifogaskent hasznalni a gyereket, hogy miatta nem csinalnak szart se. Van aki végez házimunkát, lát el allatokat, ne adj isten szexel a párjával. Ehhez mind idő kell, ti lusta mártírok.


De gondolom könnyebb ráfogni a gyerekre mindent :)


Enyém csodásan, kreatívan elfoglalja magát kb 5-6 hónapos kora óta. Nem kell mindig direkt lefoglalni, csak megteremteni a megfelelő és biztonságos környezetet, eszközöket, hogy felfedezhesse. 11 hónapos, már jár, szavakat mond, egész nap vidám és boldog rengeteget6nevet, bujocskazik velunk, huncutkodik.

2020. okt. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!